До міської лікарні №1 можуть переселити онкодиспансер

  • Вівторок, квіт. 16 2019
  • Автор 

Під час прес-конференції 15 квітня міський голова Геннадій Дикий дав пояснення щодо намірів переселити відділення ЛОР, щелепно-лицьової хірургії, офтальмологічне до МЛ №2, проти чого категорично виступають лікарі. 

«Всі казки про знищення лікарні та створення готелю в першій лікарні неправда. Про переведення ПНД  у приміщення лікарні №1 жодного рішення немає. У рамках медичної реформи в Білій Церкві буде створений госпітальний округ, який обслуговуватиме місто і ще кілька довколишніх районів. МЛ №2 визначена як лікарня інтенсивного лікування. Кабмін виділив 10 млн грн, область – аналогічну суму. Напевно, і ми будемо співфінансувати, щоб купити в лікарню ангіограф, який коштує 1 млн євро. А лікарня №1 буде лікарнею планового лікування. Можливо, запропонуємо онкодиспансеру туди переселитися», – відповів мер Геннадій Дикий на запитання про переселення трьох відділень МЛ №1.

При цьому мер визнав, що сприймає критику на адресу керівника управління охорони здоров'я Дениса Яблонського за недостатню комунікацію з цього приводу. 

Нагадаємо, першу розмову з лікарями про створення госпітального округу в Білій Церкві провела депутат Київської обласної ради Наталя Бігарі ще у вересні 2016 року. Наступна нарада відбулася у липні 2017 року на базі МЛ №2. Тож несподіванкою така новина для лікарів точно не є. Звісно, зі зміною центральної влади може змінитися або відмінитися й медична реформа, в рамках якої планують створити госпітальні округи. 

Прочитано 1968 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео