Можлива загроза для Білої Церкви внаслідок хімічних викидів ПрАТ «Кримський Титан»

  • Понеділок, вер. 17 2018
  • Автор 

Білоцерківське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує та попереджує про наступне.

З метою попередження харчових отруєнь, внаслідок хімічних викидів в атмосферу з боку ПрАТ «Кримський Титан», що спричинили серйозні екологічні проблеми на території Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області, спеціалістами Управління та фахівцями державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на агропродовольчих ринках міста посилено заходи державного контролю (нагляд) за обігом та виготовленням харчових продуктів тваринного та рослинного походження із вищеперерахованих постраждалих територій.

Купуючи харчові продукти на несанкціонованих, стихійних ринках Ви наражаєте себе і свою родину на небезпеку!

Наполегливо рекомендуємо споживачам здійснювати придбання харчових продуктів у визначених для цього місцях: на агропродовольчих ринках, магазинах, маркетах тощо. На агропродовольчих ринках працюють ветеринарно-санітарні лабораторії, які здійснюють належний контроль (нагляд) за безпечністю харчових продуктів тваринного і рослинного походження, вони можуть визначити походженням того чи іншого товару.

Білоцерківське міське управління

Головного управління

Держпродспоживслужби в Київській області

Прочитано 2580 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео