Стартувала кампанія з вибору сімейного лікаря

  • Понеділок, квіт. 02 2018
  • Автор 

2 квітня в Україні розпочалася кампанія з вибору лікаря.

Оберіть за вашими особистими критеріями терапевта та педіатра для тих, у кого є діти. Ви можете скористатися порадами знайомих або відвідати найближчі амбулаторії та дізнатися про лікарів там.

Вибирати лікаря можна у будь-якому закладі первинної допомоги незалежно від місця проживання або прописки. Потім підпишіть декларацію. З собою потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон. Якщо ви підписуєте декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то візьміть також свідоцтво про народження дитини.

Читайте також: Лікарі, що працюють у Центрі первинної медико-санітарної допомоги №1

Уповноважений працівник медзакладу введе ваші дані в електронну систему. На мобільний надійде СМС з кодом. Повідомте цей код працівнику закладу. Один примірник декларації забираєте з собою, інший залишається у закладі. Кінцевого терміну підписання декларацій немає. Обрати лікаря встигнуть усі. Однак лікар може відмовити вам у підписанні декларації, якщо він уже набрав оптимальну кількість пацієнтів: сімейний лікар може обслуговувати 1800 пацієнтів, терапевт – 2000, педіатр – 900.

Якщо людина захоче змінити лікаря, достатньо підписати декларацію з новим – стара автоматично скасується.

Амбулаторії Білої Церкви вже зареєструвалися у системі "Електронне здоров'я". Аби громадяни знали, чи можна у конкретному медичному закладі обрати лікаря, на дверях з'являться наліпки «Тут можна обрати свого лікаря».

Читайте також: Лікарі, що працюють у Центрі первинної медико-санітарної допомоги №2

 

Прочитано 2166 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео