Київська область отримала 11 тисяч доз вакцини від кору, паротиту та краснухи (КПК)

  • Середа, бер. 07 2018
  • Автор 

Згідно наказу МОЗ України №346 від 27.02.2018 р. Київській області виділено 11 тисяч доз вакцини від кору, паротиту та краснухи (КПК). Департаментом охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації проведено розподіл на райони та міста і вже найближчим часом вакцина надійде до медичнихзакладів охорони здоров’я області.

Згідно статистичних даних, станом на 05.03.2018 р,з початку нинішнього рокуза медичною допомогою з підозрою на кір уКиївській області звернулася 121 особа, з них 71 дитина.

Хворих, які не мають щеплення на кір – 77 осіб, з них 49 дітей. Відповідно щеплених - 45, з яких 23 дітей.

Лабораторно підтверджено захворювання на кір у 76 осіб, з них у 43 дітей.

Найбільшевипадків хворих на кір зареєстровано:у Бородянському районі – 12 осіб, з них 6 дітей тау Макарівському– 16 осіб, з них 11 дітей, у Тетіївському районі - 13 осіб, з них 4 дітей, в Ірпінському регіоні - 7 осіб, з них 5 дітей, у Києво-Святошинському районі - 9 осіб, з них 6 дітейта у Згурівському районі - 5 осіб, з них 3 дітей.

Департамент охорони здоров’я КОДА наголошує, що специфічного лікування від кору немає. Втім захворювання можна запобігти. Від корузахистять 2 дози вакцини КПК.Згідно з календарем профілактичних щеплень в Україні, в 12 місяців проводять перше щеплення від кору, а в 6 років — планову ревакцинацію. В середовищі, де рівень охоплення вакцинацією не нижчий за 98%, хвороба не буде поширюватися. Охоплення вакцинацією формує так званий колективний імунітет.

Тож, закликаємо батьків вчасно вакцинувати своїх дітей відповідно до календаря щеплень.  Якщо ж вчасно не вдалося отримати щеплення, варто його зробити якнайшвидше. 

Департамент охорони здоров’я КОДА

Прочитано 1081 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео