У лікарні №2 можна зробити безкоштовне обстеження на сучасному рентген-апараті

  • Вівторок, січ. 16 2018
  • Автор 

У Білоцерківську міську лікарню №2 придбано сучасну рентгенівську діагностичну систему. Її функціональні можливості дозволяють прискорити та поліпшити якість обстеження та діагностики, а отже і визначити лікування. Рентген-апарат придбано за кошти міського бюджету через систему «Прозорро». Вартість склала майже 2,3 млн грн. 

Рентгенівський апарат обслуговує пацієнтів приймального відділення та цілодобового травматологічного пункту. Нове устаткування має аналогову і цифрову частину. Тобто можна робити як знімки на рентгенівській плівці, так і роздруковані на папері, а також зберігати зображення на електронні чи цифрові носії (флешку чи диск). Крім того, новий апарат володіє вищою пропускною спроможністю, що дозволить уникнути черг перед кабінетом, оскільки тепер обслуговування одного пацієнта займає близько 5 хвилин.

Олена Шапочкіна, в.о. завідуючої рентгенологічного відділення міської лікарні №2, відмітила: «Якість знімків на новому обладнанні краща, адже технології йдуть вперед. Тепер ми маємо змогу обирати різні режими обстеження, коригувати контрастність та яскравість, існує функція збільшення необхідної зони зображення. Все це надає можливість отримати точну і повну інформацію про захворювання чи травму пацієнта».

Обстеження пацієнта, роздрук знімку на папері та його збереження на носій пацієнта - є безкоштовними.

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Нагадаємо, Білоцерківська міська рада вирішила зробити платним лікування мешканців, які не зареєстровані у Білій Церкві

Прочитано 6433 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео