Придбати вакцину від грипу можна лише в одній аптеці Білої Церкви

  • Понеділок, лист. 20 2017
  • Автор 

На сайті Білоцерківської міської ради з'явилася інформація про стан захворюваності на грип та ГРВІ у Білій Церкві та де можна купити вакцину від грипу. 

Так, управління охорони здоров'я БМР повідомляє, що ситуація із захворюванністю на грип та ГРВІ станом на 17.11.2017 року є стабільною та контрольованою. Щоправда, кількість хворих не зазначається. Також управління радить, як не захворіти. Зокрема, рекомендує уникати скупчень людей, зменшити вірогідність контактів із хворими людьми, уникати обіймів, поцілунків і рукостискань. Регулярно провітрювати приміщення, в якому ви перебуваєте і робити вологе прибирання. Часто мити руки. 

"Вакцинація – найбільш ефективний засіб захисту проти грипу. За інформацією Міністерства охорони здоров’я України з метою профілактики захворювання на грип в епідсезоні 2017- 2018 років можуть використовуватися вакцини, які мають державну реєстрацію та пройшли лабораторний контроль якості. Придбати такі  вакцини можна тільки за  рецептом лікаря в аптеці ПП «Фармед» за адресою: м. Біла Церква вул. Семашка, 9", - йдеться у повідомленні.

Аптека ПП "Фармед" належить Колісниченко Анні Володимирівні, місце проживання якої зареєстровано у Харківській області. Раніше аптека належала нинішньому депутату від "Самопомочі" Олександру Руссу. А до цього це був приватний бізнес сина головного лікаря МЛ №2. 

Прочитано 2104 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео