У Білій Церкві відкрито другу чергу інсультного блоку

  • Середа, серп. 30 2017
  • Автор 

29 серпня у КЗ БМР «Білоцерківська міська лікарня №2» при неврологічному відділенні відбулося відкриття 2-ї черги інсультного блоку на 12 ліжок.

Другий інсультний блок було створено завдяки співфінансуванню: 50% коштів було виділено міською радою на закупівлю обладнання, ще 50% було надано німецькою благодійною організацією «Хоф Шлютер», яку очолює Петер Новотні, його дружина Хельга та син Андре. На заході були присутні міський голова Геннадій Дикий та депутати Білоцерківської міської ради Олександр Русс та Микола Дашкевич, які подякували за допомогу німецьким благодійникам. 

Головний лікар КЗ БМР «Білоцерківська міська лікарня №2» Ніна Головенко відмітила, що започаткований напрямок спеціалізований медичної допомоги має велике значення. «Першу чергу інсультного блоку при неврологічному відділенні було відкрито 30 травня 2016 року. Перший пацієнт надійшов 1 червня 2016 року. В інсультному блоці при неврологічному відділенні в період з 1 липня 2016 року до 29 серпня цього року було проліковано 319 пацієнтів, 265 з яких – жителі Білої Церкви, 54 – немісцеві. У поточному році було проведено 12 процедур тромболітичної терапії – жоден пацієнт не помер», - розповіла головний лікар та висловила вдячність всім, хто долучився до відкриття інсультного блоку.

В обох інсультних блоках проводять лікування пацієнтів з ішемічним видом інсульту, тобто коли тромб забиває судину. Найбільш ефективною при лікуванні інсультів є тромболітична терапія, при якій спеціальні препарати розчинають тромб. Проте така процедура ефективна, якщо її провести тільки протягом перших трьох годин після появи перших ознак інсульту. 

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 1175 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео