Увага! Акція в рамках всеукраїнської кампанії проти гепатиту С

  • Четвер, лип. 20 2017
  • Автор 

28 липня 2017 року в місті Біла Церква у рамках всеукраїнської кампанії «Гепатит С. Дізнайся зараз, вилікуй вчасно» відбудеться акція приурочена до всесвітнього Дня боротьби з гепатитами.

Акція відбудеться з 10:00-15:00 години по вул. Ярослава Мудрого, 20 (площа навпроти міської ради). Під час заходу у мобільній амбулаторії кожен бажаючий зможе безкоштовно отримати практичні рекомендації з профілактики та діагностики вірусних гепатитів, основних дій у разі діагностування інфекції та лікування. Всіх людей з позитивним результатом експрес-тесту на гепатит С буде направлено до лікаря-інфекціоніста, та надано 30% та 50% знижки-бланки «СІНЕВО». Працівники організації ВБО «Конвіктус Україна» будуть безкоштовно розповсюджувати серед громадськості відповідну літературу та засоби особистого захисту.

Сьогодні на обліку в м. Біла Церква перебуває 676 осіб, з них 160 людей лікують гепатит В, 516 пацієнтів - гепатит С.

Захід організовано МФ «Альянс громадського здоров’я» спільно з ВБО «Конвіктус Україна» при підтримці міського голови Геннадія Дикого та участі управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради. «Конвіктус» – це неурядова організація, яка працює у трьох країнах світу – Швеції, Естонії та Україні, надаючи підтримку уразливим верствам населення для покращання якості їхнього життя та здоров’я. Щороку ВБО «Конвіктус Україна» проводить близько 14000 тестувань та надає профілактичні послуги більше ніж 15000 особам із числа груп ризику.

Управління охорони здоров’я міської ради

Прочитано 1638 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео