Тарифи на медичні послуги у Білій Церкві планують підвищити

  • Середа, трав. 17 2017
  • Автор 

16 травня в м. Біла Церква відбулося засідання «круглого столу» з обговорення проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету міської ради «Про тарифи на платні послуги, що надаються лікувально-профілактичними закладами м. Біла Церква».

В ході заходу перед присутніми виступила  заступник міського голови Ольга Настіна. Вона зауважила, що дане обговорення є необхідною процедурою детального роз`яснення щодо невідповідності тарифів на додаткові платні медичні послуги, що надаються лікувально-профілактичними закладами Білої Церкви, економічно обґрунтованому рівню.

На сьогоднішній день в місті діють тарифи на зазначені послуги, які встановлені рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 12 липня 2016 року №286 та обраховані на підставі фактичних витрат медичних установ Білої Церкви  за 2015 рік.

За період функціонування даних тарифів в державі сталися суттєві зміни економічних умов. Зокрема, відбулося зростання тарифів на енергоносії, комунальні послуги, зростання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, реактиви, підвищення мінімальної заробітної плати, згідно з урядовим рішеннями та відповідними наказами Міністерства охорони здоров`я України та, як наслідок, збільшення посадових окладів працівникам лікарняних установ Білої Церкви. Всі вищезазначені чинники призвели до невідповідності тарифів на послуги, що надаються лікувально-профілактичними закладами нашого міста, економічно обґрунтованому рівню.

Для врегулювання даної ситуації необхідно встановлення нових тарифів на платні медичні послуги, які є економічно доцільними та відповідають вимогам чинного законодавства України.

Під час засідання «круглого столу» перед присутніми виступив в.п. начальника управління охорони здоров`я міської ради Денис Яблонський. Він відмітив, що в проекті регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на платні послуги, що надаються лікувально-профілактичними закладами м.Біла Церква» передбачено встановлення тарифів на додаткові медичні послуги із врахуванням граничного рівня рентабельності до 20%.

Денис Яблонський підкреслив, що даний проект регуляторного акту розроблений відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004р. №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» та пройшов всі необхідні процедури оприлюднення.

В ходу засідання представники ряду бюджетних та госпрозрахункових медичних закладів міста доповіли стосовно переліку додаткових платних медичних послуг, які надаються їхніми лікарняними установами, серед яких - оздоровчий масаж, бальнеологічні процедури, проведення профілактичних оглядів, медичні послуги, що входять до складу соціальних пакетів страхових компаній тощо. Поінформували про надходження отриманих коштів від надання таких послуг за минулі періоди.

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 2478 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео