У Білій Церкві проведуть безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ

  • П'ятниця, трав. 12 2017
  • Автор 

21 травня 2017 року у м. Біла Церква (вул. Ярослава Мудрого, 20) пройде профілактично-просвітницька акція до дня пам’яті людей померлих від ВІЛ/СНІДу. Під час проведення заходу біля будівлі Білоцерківської міської ради з 10.00 – 15.00 кожен бажаючий матиме змогу анонімно та безкоштовно зробити експрес-тест на ВІЛ-інфекцію у мобільній амбулаторії (автомобіль марки ІвекоДейлі, державний номер АА6305ОА).

В акції прийматимуть участь медичні працівники Білоцерківської міської лікарні №3 та соціальні працівники «Конвіктус Україна». Спеціалісти консультуватимуть щодо профілактики соціально-небезпечних захворювань та безкоштовно надаватимуть презервативи, інформаційні буклети і листівки.

Відзначимо, що м. Біла Церква є одним із тих регіонів Київщини, де  зафіксована найбільша кількість випадків виявлення ВІЛ. Зараз на обліку знаходиться близько 1000 жителів міста.

Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію у місті, в жовтні 2016 року на базі міської лікарні № 3 (вул. В. Стуса 41, корпус 8), за підтримки Інни Деденістової та Івана Надточія, відкрито кабінет, де надаються соціальні послуги споживачам ін’єкційних наркотиків та їх оточенню. Соціальні працівники проводять консультування щодо розповсюдження та лікування ВІЛ-інфекції, гепатитів В та С, з питань збереження здоров’я.

За час роботи Кабінету (жовтень 2016 - квітень 2017) скористалися  послугою консультація зі збереження свого здоров’я 382 відвідувачі. Пройшли тестування на ВІЛ 112 людей, які вживають наркотики,  8 осіб отримали позитивний результат (5 клієнтів вже отримали АРВ-терапію). Протестовано 54 хворих на гепатит С, з них - 29 осіб отримали позитивний результат.

Спеціалісти ВБО «Конвіктус Україна»  допомагають у проходженні діагностики на туберкульоз та отримання лікування.  Працівники організації в місті Біла Церква здійснюють медико-соціальний супровід осіб, які мають ВІЛ-статус, допомагають пацієнту в постановці на диспансерний облік в закладах охорони здоров'я  у зв’язку з ВІЛ, є посередниками між лікарями та клієнтами організації. Ці комплексні заходи дають змогу пришвидшити початок лікування ВІЛ-інфікованої особи, запобігти ускладнення зі здоров’ям, які виникають внаслідок ВІЛ-інфекції, а в деяких випадках і продовжити життя людини. Слід також зазначити, що всі послуги надаються абсолютно безкоштовно та з дотриманням умов конфіденційності.

Контакти організаторів:

Всеукраїнський благодійний фонд «Конвіктус Україна»

Телефон: 063-801-97-13 (Ігор)

Сайт: www.convictus.org.ua

Прочитано 1243 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео