З 1 квітня стартує проект "Доступні ліки"

  • П'ятниця, бер. 31 2017
  • Автор 
1 квітня стартує державна програма "Доступні ліки", яка передбачає адресне відшкодування державою вартості ліків для хворих на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму й цукровий діабет II типу.

3 квітня Міністерство оприлюднить список всіх ліків, які будуть брати участь у програмі. Планується, що до нього увійдуть близько 200 медикаментів. 3 квітня також опублікують й список аптек, де ці ліки можна отримати.

У понеділок буде також визначено 21 препарат, який буде відпускатися безкоштовно і решта препаратів, які є у проекті, будуть і з доплатою і який розмір цієї доплати теж буде чітко визначено. Таке обіцяє заступник міністра охорони здоров'я Роман Ілик.

За його словами, Кабінет міністрів виділив для запровадження цього проекту півмільярда гривень, що передбачені у держбюджеті. При цьому  під дію цієї програми підпадуть понад 23,8 мільйона українців. Попри це, купити такі ліки можна буде в обмеженому переліку аптек, що беруть участь у програмі реімбурсації.

"Обмежень по коштах немає у жодного пацієнта, так само, як немає обмежень щодо статусу хворого чи це студент, чи це працюючий, чи пенсіонер. Проект поширюється на всіх без винятку громадян України", - додав заступник міністра.

Прочитано 1723 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео