Телеміст об'єднав лікарів-гінекологів Києва, Запоріжжя, Кривого Рогу та Дніпра

  • Середа, лют. 22 2017
  • Автор 

15 лютого 2017 року за сприянням Міністерства охорони здоров'я України, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України та за організаційної підтримки компанії «Біофарма» відбувся навчальний семінар - телеміст, присвячений актуальним проблемам в акушерстві та гінекології: "Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги".

Телеміст пройшов відразу в чотирьох містах країни: Києві, Запоріжжі, Кривому Розі, Дніпрі.

Заслужений лікар України, доктор мед. наук. професор, зав. кафедри акушерства, гінекології та медицини плода НМАПО імені П.Л. Шупика С.І. Жук, представила доповідь, присвячену питанням невиношування вагітності у жінок з резус негативною кров'ю, особливістю ведення вагітності у таких жінок і профілактиці розвитку гемолітичної хвороби у новонароджених.

Присутні на науково-практичному семінарі лікарі-гінекологи мали можливість обговорити міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги. Формат телемосту дозволив медикам різних регіонів не лише прослухати лекції провідних фахівців, а й задати питання, висловити свою думку, взяти участь в наукових дискусіях.

Прес-служба ПАТ "Біофарма"

Прочитано 986 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео