Учасників АТО запрошують на безкоштовне лікування у водолікарню

  • Четвер, січ. 19 2017
  • Автор 

На сьогодні одними з найбільш ефективними профілактичними та реабілітаційними заходами щодо цілого ряду захворювань є процедури водолікування.  Білоцерківці мають можливість використовувати цілющі властивості води в доступному місці і не потрібно їхати на курорт - в самому центрі Білої Церкви знаходиться комунальна водолікарня.

Аби умови були комфортними, в 2016 році було виконано ремонтні роботи бальнеологічного відділення лікарні. За рахунок коштів міського бюджету зроблено капітальний ремонт приміщення, а саме: заміна підлоги, ремонт стін та стелі, ремонт систем опалення, водопостачання та каналізації, встановлено систему вентиляції. Крім того, в минулому році завдяки діяльності Міжнародного благодійного фонду «Друзі – дітям Чорнобиля» (голова – Микола Дашкевич) для Білої Церкви від німецької організації «Хоф Шлютер» (керівник – Петер Новотні) було передано спеціальні ванни для проведення водолікувальних процедур, які вже встановлені у відремонтованому приміщенні.  Завершення ремонту відділення, це не лише комфорт для білоцерківців, це й крок на шляху розвитку курортно-бальнеологічного напрямку в місті.

Бальнеологічна лікарня в м.Біла Церква заснована ще в 1937 році. Розвиток і функціонування лікарні безпосередньо пов’язані з наявністю свердловин надзвичайно цінних мінеральних радонових вод, слава про цілющі властивості яких вийшла за межі області і країни.

Владислав Погрібний, головний лікар КЗ БМР «Міська госпозрахункова поліклініка профоглядів»: «Ми маємо можливість сказати, що ми живемо в унікальному місті, тому що радон – це один із рідкісних хімічних елементів і Біла Церква розташована на джерелі, вода якого має його вміст. В 1957р. були проведені перші наукові дослідження джерела і з того часу місто перетворилося в невелике курортне містечко. До нас почали приїжджати люди майже з усіх республік колишнього союзу. Спектр призначення цієї води дуже широкий, він має протизапальну, знеболюючу, протиалергічну дію і є досить потужним імуномоделюючим засобом».

З лікувальною, реабілітаційною та профілактичною метою у водолікарні використовують найрізноманітніші ванни, електротерапію, каріпіано-терапію, лазеротерапію, магнітотерапію та багато іншого. Згідно міської програми, у водолікарні безкоштовно проходять реабілітацію учасники АТО.

Комплекс фізіотерапевтичних процедур, які надаються,  спрямований на лікування різноманітних захворювань, а саме: серцево-судинної та дихальної системи, опорно-рухового апарату, неврологічні, урологічні, гінекологічні, шлунково-кишкового тракту, обміну речовин та ін. Крім того, можна отримати загальнозміцнюючі та імуностимулюючі процедури та краще себе почувати, відчувати більш високий рівень тонусу і енергії організму.  Як каже Владислав Погрібний: «Колосальну роль у житті людини відіграє вода. Вона виконує в оргнізмі дві важливі функції. Перша – підтримка життя. Друга – ще важливіша – вона є джерелом життя».

Запрошуємо мешканців скористатися унікальною можливістю, яку має наше місто, та відвідати комунальний заклад -  водолікарню, яка знаходиться за адресою: вул.Театральна, 8 тел.:(04563) 53336, 51687.

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 2693 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео