У Білій Церкві захворіло на ГРВІ понад 2000 мешканців

  • Вівторок, груд. 06 2016
  • Автор 

Грип та гострі респіраторні інфекції є найбільш поширеними інфекціями серед населення. Захворювання реєструються протягом усього року, а в осінньо-зимовий період спостерігається підйом. З початку вересня  спостерігається щотижневий приріст захворюваності на ГРВІ на 15-20%. Тривалість епідемічного підйому залежить в першу чергу від профілактичних заходів.

У листопаді 2016 року в місті Біла Церква, спостерігається зростання щотижневої захворюваності населення міста на грип та ГРВІ в першу чергу за рахунок дитячого населення, що відвідують навчальні заклади та дитячі дошкільні установи. За останній тиждень (з 24.11. по 01.12.2016) в місті зареєстровано 2015 випадків  ГРВІ (пок. 972,2 на 100 тис.населення), що вище попереднього тижня на 55 %, це вказує на підйом захворюваності.

Профілактика та лікування грипу та ГРВІ

Найголовніше при первинних ознаках грипу ( підвищенні температури до 38-39С, головному болі, болі в м’язах, слабкості,  кашлі, нежиті) необхідно викликати лікаря, ізолювати хворого. Рекомендовано вживати напої: чай з лимоном, липовий відвар, молоко з медом, калиновий та малиновий чай. В приміщеннях проводити вологе прибирання, провітрювання. Лікуйте грип до кінця та пам’ятайте, це далеко небезвинне захворювання й ті, хто перенасить його на ногах, мають більше шансів одержати ускладнення з боку серця, легень, нирок та інших органів та систем.

Вірус грипу нестійкий у зовнішньому середовищі. Сонячне світло, провітрювання приміщень, дезінфекція швидко вбивають його.

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 1557 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео