На стихійних ринках Білої Церкви може з'явитися свинина, заражена африканською чумою

  • Середа, жовт. 19 2016
  • Автор 

У зв'язку із підтвердженням діагноз на африканську чуму свиней(далі - АЧС)  від свиней, що належать ТОВ «Маруна Нью» с. Соколівка, Васильківського району Київської області (близько 16 км до м. Біла Церква). Рішенням Держаної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Васильківській районній державній адміністрації введено карантин на територію с. Соколівка, с.м.т. Гребінки, с.м.т. Дослідницьке, с. Саливінки, с. Лосятин Васильківського району та с. Глушки, с. Храпачі Білоцерківського району.

ГРОМАДЯНИ БІЛОЇ ЦЕРКВИ!

Із вказаних вище населених пунктів можливе потрапляння живих заражених свиней чи продуктів забою з їх трупів до місць несанкціонованої торгівлі нашого міста. Застерігаємо не купувати будь які харчові продукти у неустановлених місцях без відповідних документів та маркування, без дотримання умов зберігання та термінів до вживання для збереження здоров'я та життя Вам та Вашим близьким!!!

На засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській міській раді від 18 жовтня 2016 року № 3 розглянуте питання “Про запобігання спалахів африканської чуми свиней в місті та недопущення розповсюдження її на інші території” на якому було прийнято ряд рішень та поставлено завдання відповідним службам, які будуть контролювати виконання рішень Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій всіх рівнів та Плану спільних дій відповідних служб, управлінь та відділів, виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з профілактики захворювання на африканську чуму свиней.

Шановні мешканці Білої Церкви!

У випадку наявності певних сиптомів у свиней (лихоманка, синюшність (ціаноз) шкіри та обширні крововиливи (геморагії) у внутрішніх органах) або у разі виявлення їх трупів необхідно повідомляти Білоцерківську міську державну лікарню ветеринарної медицини (м. Біла Церква, вул. Товарна, 27.Телефон: (04563) 6-52-05. Факс: (04563) 6-10-23.).

За матеріалами сайту БМР

Прочитано 1902 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео