На місці Першої лікарні збудують готель?

  • П'ятниця, вер. 30 2016
  • Автор 

Cаме такі чутки стали поширюватися Білою Церквою віднедавна. З метою з’ясувати, чи мають вони під собою підстави, БЦ News звернувся до головного лікаря Міськлікарні №1 та до начальника управління охорони здоров’я м. Біла Церква.

«29 вересня міський голова Геннадій Дикий, я, як начальник управління, депутат Київської обласної ради Наталя Бігарі зустрічалися зколлективом Першої лікарні та пояснили, які реформи плануються в медичних закладах міста. Ми заспокоїли трудовий колектив мед закладу, адже такі чутки доходять і до нас. Ніхто не буде продавати приміщення лікарні. Як це взагалі можна собі уявити? Проте зміни у наданні медичних послуг будуть, адже скарг від мешканців міста на лікування у Білій Церкві дуже багато. Ви ж напевно розумієте, що декому доведеться розпрощатися з місцем, яке для нього стало «годівничкою». Ось звідси й «ростуть ноги» таких чуток. 30 вересня у Торгово-промисловій палаті відбудеться круглий стіл з питань реформування медичної сфери міста. На цю зустріч запрошені і медики, і експерти, тож я сподіваюся більше таких чуток не буде», - сказав у коментарі БЦ News начальник управління охорони здоров’я БМР Павло Маслянко.

Головний лікар МЛ №1 Григорій Яценко у коментарі БЦ News також спростував ці чутки, хоча й зазначив, що до кінця поки що не зрозумів із вчорашньої зустрічі, що планується робити. 

Прочитано 3804 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео