Пити воду з криниць на вулицях Чернофлотська та Славіна не можна

  • П'ятниця, вер. 23 2016
  • Автор 

За тиждень з 17 по 23 вересня у м. Біла Церква зареєстровано 4 випадки захворювання на туберкульоз, 5 випадків інфекційного мононуклеозу, 2 випадки вірусного гепатиту А, по 1 випадку кашлюку та бореліозу, 27 випадків гастроентероколітів (всі випадки не пов’язані між собою). В осередках інфекційних захворювань проведені необхідні протиепідемічні та профілактичні заходи. Зареєстровано 13 випадків покусів людей тваринами, з них дітей - 3. Щеплення призначено 5 особам, що були покусані невідомими тваринами. 

Білоцерківським міським відділом лабораторних досліджень проводились дослідження якості питної води з комунального водопроводу, води з криниць на санітарно-хімічні, мікробіологічні, паразитологічні показники, атмосферного повітря на забрудненість оксидом вуглецю, діоксидом азоту, завислими речовинами (пилом), дослідження радіаційного фону на території міста. 

За результатами досліджень, вода комунального водопроводу відповідала вимогам Державних санітарних норм і правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10). 

У воді з криниць виявлено перевищення норм по вмісту нітратів: по вул.Червонофлотська, 35 – в 2,57 рази, по вул. Славіна,34 – 1,25 рази. Вживати воду з високим вмістом нітратів не рекомендується для питних потреб та приготування їжі для дітей віком до 3-х років через ризик виникнення у них водно нітратної метгемоглобінемії. 

Перевищень гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин (діоксиду азоту, оксиду вуглецю, завислих речовин) в атмосферному повітрі не виявлено.

Радіаційний фон в м. Біла Церква не перевищує допустимих рівнів і становить в середньому 19 мкр/год. 

Білоцерківський міський відділ лабораторних досліджень 
ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України»

Прочитано 1515 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео