Білоцерківська СЕС назвала ще три вуличні колодязі, воду з яких пити не можна

  • Середа, трав. 04 2016
  • Автор 

За тиждень з 22 по 28 квітня 2016 року у м. Біла Церква зареєстровано випадків захворювання на туберкульоз - 4, вірусний гепатит -1. Випадків дизентерії, сальмонельозу не зареєстровано. В осередках інфекційних захворювань проведені необхідні протиепідемічні та профілактичні заходи. 

Зареєстровано 11 випадків покусів людей тваринами, з них дітей -1. Щеплення призначено 5 особам, з них 2особам, що були покусані однією собакою, у якої лабораторно підтверджено захворювання на сказ. 
За минулий тиждень захворювання на грип не зареєстровано. 
Захворюваність на ГРВІ в порівнянні з попереднім тижнем підвищилась на 3,2% : захворіло 1200 осіб, з них дітей - 1016 (84,6%), госпіталізовано – 36 осіб, з них дітей - 20 (55,6%). 
Тижневий показник захворюваності становить 57,1 на 10тис.населення, що в 1,9 рази нижче епідемічного порогу для цього періоду (109,1 на 10тис.населення).
Білоцерківським міським відділом лабораторних досліджень проводились дослідження якості питної води з комунального водопроводу та з децентралізованих джерел на санітарно-хімічні, мікробіологічні показники, атмосферного повітря на забрудненість оксидом вуглецю, діоксидом азоту, завислими речовинами (пилом), дослідження грунту на санітарно-хімічні, мікробіологічні та паразитологічні показники, лабораторно-інструментальні дослідження параметрів мікроклімату (температури повітря, відносної вологості, швидкості руху повітря), рівнів освітленості в загальноосвітніх навчальних закладах (ЗОШ №5). 
За результатами досліджень, вода комунального водопроводу відповідала вимогам Державних санітарних норм і правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10).
У воді децентралізованих джерел (колодязів) виявлені перевищення норм по вмісту нітратів: 
- вул. Чапаєва,13 - в 2,3рази;
- вул. Чапаєва, 159 – в 3,3рази;
- пров.Новосельський,7 – 2,7рази.
У зв’язку з цим, для запобігання виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії не рекомендується використовувати воду з названих колодязів для питних потреб та приготування їжі дітям віком до 3-х років.
Перевищень гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі не виявлено. 
Параметри мікроклімату та рівні освітленості в загальноосвітній школі №5 відповідали нормативним значенням.
Радіаційний фон в м. Біла Церква не перевищує допустимих рівнів і становить в середньому 18-20мкр/год

За матеріалами Білоцерківської СЕС

Прочитано 3073 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео