453 особи покусали собаки в Білій Церкві

  • Середа, лист. 25 2015
  • Автор 

Сказ (гідрофобія) - небезпечна інфекційна хвороба, що викликається вірусом і передається людині через укус чи ослизнення хворими тваринами і завжди закінчується смертю. Щорічно у світі 55 тисяч осіб помирають від сказу – в середньому одна людина кожні 10 хвилин. В Україні також щорічно реєструються випадки сказу у людей в той час, коли виникненню хвороби можливо попередить.

День боротьби з захворювання людей на сказ повинен стати систематичним і постійним. Збудник сказу – вірус, передається людині при нанесені укусів, озлинення хворими тваринами. Ситуація з захворювання на сказ тварин залишається напруженою, внаслідок чого існує реальна загроза інфікування людей.

Так, за 9 місяців 2015 року за медичною допомогою до лікувально – профілактичних закладів міста звернулося - 534 особи постраждалих від укусів нанесених різними видами тварин; найбільше - собаками 453 осіб, з них невідомими собаками - 202. Поряд з цим були постраждалі від укусу кажаном, гризунами (щурі), нутрією, їжаком.

З метою попередження виникнення захворювання в разі, якщо Ви постраждали від укусу твариною, необхідно звертатися в лікувально профілактичний заклад і отримати кваліфіковану, медичну та консультативну допомогу, конкретно ситуації в кожному випадку. 

Таку допомогу Вам нададуть в травматологічному пункті міської лікарні №2 - дорослим та у дитячій поліклініці ( в робочі години) та дитячій лікарні
( в інший час) – дітям.

Лікар - епідеміолог Повшедна Т.І. 
Білоцерківського міського відділу 
лабораторних досліджень

Прочитано 2125 раз
Опубліковано в Медицина

Коментарі  

Натали
0 #1 Натали 25.11.2015, 23:09
Кто так сильно разозлил ежа? :lol: :lol: :lol: :lol:

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео