Всі поросята на Заріччі підлягають забою

  • Четвер, лист. 05 2015
  • Автор 

03 листопада в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, в ході якої начальник управління ветеринарної медицини в м.Біла Церква В.Вовкотруб поінформував про виявлення на території свиноферми учбового господарства Білоцерківського національного аграрного університету захворювання на африканську чуму свиней.

Зокрема, повідомив, що даний випадок був виявлений та підтверджений 02.11.2015р. Дане господарство розташоване на території Білоцерківського району, але тісно межує з територією Білої Церкви, тому, 02 листопада ц.р. було проведено спільне засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській міській раді та Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській районній адміністрації, в ході якої були розроблені відповідні заходи щодо локалізації, ліквідації та недопущення розповсюдження даного захворювання.

Згідно із заходами буде знищено більш як 1500 свиней учбового господарства Білоцерківського національного аграрного університету. Також визначено карантинні зони, в яких власникам тварин заборонено самостійно проводити забій свиней, а  необхідно здати до визначеного підприємства-переробника. Згідно законодавства відшкодування коштів здійснюватиметься із державного бюджету. Заборонено вивіз та ввіз будь-яких домашніх тварин, торгівлю живими тваринами та птицею та ін.

Начальник управління ветеринарної медицини в м.Біла Церква В.Вовкотруб акцентував увагу білоцерківців, що в Білій Церкві також здійснюватимуться рейди за участю відповідних міських служб по недопущенню продажу на стихійних ринках м’яса тварин, які можуть бути уражені даним захворюванням. Звернувся до жителів міста з проханням купувати продукти тільки у визначених місцях продажу та на ринках, де проводиться необхідний ветеринарно-санітарний контроль їх якості.

В заході взяв участь заступник міського голови М.Антонюк.

За матеріалами Білоцерківської міської ради

Прочитано 4433 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео