В Білій Церкві видали посібник «Перша медична допомога в екстремальних ситуаціях»

  • Середа, лют. 25 2015
  • Автор 

В Білій Церкві відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, в якій взяли участь начальник управління охорони здоров’я міської ради А.Рогов та голова Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України Г.Кожедуб.

В ході прес-конференції присутні презентували новий посібник «Перша медична допомога в екстремальних ситуаціях», який був виданий за ініціативи управління охорони здоров’я міської ради та за підтримки Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України. Необхідність створення даного посібника виникла у зв’язку із тим, що протягом останніх років статистика свідчить про збільшення випадків надзвичайних ситуацій, при яких особи зазнають різноманітних травм. Для збереження життя і здоров’я потерпілих важливе значення має вчасне і правильне надання першої медичної допомоги.

Даний посібник допоможе навчитися правильно діяти в перші секунди після виявлення потерпілого при різних видах травм і ушкоджень, щоб зберегти йому життя до прибуття лікарів. Його буде передано до міських установ та організацій, навчальних закладів міста та ін.

В ході прес-конференції присутні дали відповіді на поставлені питання журналістів.

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 1665 раз
Опубліковано в Медицина

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео