Важливо
Податковий календар на лютий-2017 - Четвер, 02 лютого 2017, 13:30
Четвер, січ. 19 2017

На сьогодні одними з найбільш ефективними профілактичними та реабілітаційними заходами щодо цілого ряду захворювань є процедури водолікування.  Білоцерківці мають можливість використовувати цілющі властивості води в доступному місці і не потрібно їхати на курорт - в самому центрі Білої Церкви знаходиться комунальна водолікарня.

Середа, січ. 04 2017

Білоцерківська місцева прокуратура завершила досудове розслідування та скерувала до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно лікаря-хірурга, який не виконував свої професійні обов’язки, що у подальшому стало причиною смерті хворого.

Середа, груд. 21 2016

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області в особистих підсобних господарствах громадян в с.Новоолександрівка Каланчацького району Херсонської області було зареєстровано загибель птиці різних видів.

Вівторок, груд. 20 2016

Про це 20 грудня повідомив на прес-конференції керуючий справами виконавчого комітету Максим Свірський.

Понеділок, груд. 12 2016

13 грудня заступник начальник управління охорони здоров’я Людмила Гадіяк ознайомила членів виконавчого комітету Білоцерківської міської ради із станом поширення ВІЛ-інфекції у Білій Церкві.

Вівторок, груд. 06 2016

Грип та гострі респіраторні інфекції є найбільш поширеними інфекціями серед населення. Захворювання реєструються протягом усього року, а в осінньо-зимовий період спостерігається підйом. З початку вересня  спостерігається щотижневий приріст захворюваності на ГРВІ на 15-20%. Тривалість епідемічного підйому залежить в першу чергу від профілактичних заходів.

Сторінка 1 з 10

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео