Власники житла, які безкоштовно приймають у себе переселенців з територій на...
 
 
Адміністрація дендропарку «Олександрія» вирішила організувати для всіх...
 
 
Третій рік поспіль освітня галузь в Україні переживає не найкращі часи. Якщо у...
 
 
 
БЦ-News: новини Білої Церкви / Белая Церковь — БЦ News

bc-news

Четвер, 26 травня 2022, 17:37

Сучасну кухню важко уявити без блендера, адже він - незамінний помічник для кожної господині під час приготування як перших та других став, так і при виготовленні десертів та випічки. Наразі в магазинах представлена широка лінійка блендерів різних виробників. Розглянемо переваги блендера Braun. Продумана конструкція, оптимальна швидкість, велика кількість насадок – все це блендер браун.

Четвер, 26 травня 2022, 15:43

26 травня ухвалено рішення виконавчого комітету БМР про встановлення тимчасових тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Середа, 25 травня 2022, 17:59

20 травня, на черговому засіданні Кабінет Міністрів України ухвалив постанову “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України”. – повідомляється на урядовому порталі.

Середа, 25 травня 2022, 17:48

МОЗ отримало багато запитань щодо вірусу мавпячої віспи — віспоподібного захворювання, яке спричинюють віруси родини поксвірусів.

Середа, 25 травня 2022, 16:46

Власники житла, які безкоштовно приймають у себе переселенців з територій на яких ведуться активні бойові дії, можуть отримати компенсацію за комунальні послуги від держави. Розмір компенсації: 450 грн на місяць. Що для цього потрібно? 

Середа, 25 травня 2022, 14:52

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам (ВПО) здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим документом – він регулярно актуалізується.

Середа, 25 травня 2022, 14:24

Кожен з нас хоча б раз в житті мав справу з перевезенням вантажів. Хтось переїздить на нову квартиру, комусь потрібно перевезти лише меблі чи інші великогабаритні речі. Підприємства також часто змінюють офіси, а відтак потрібно перевозити всі офісні речі. Інколи виникає потреба перевезти пасажирів. Хтось робить ремонт і потрібно позбутися будівельного сміття. У кожному випадку потрібно знайти хорошу організацію, яка гарантує асортимент потрібних автомобілів та послуги вантажників. Погодьтеся, у такій справі сподіватися на якість та оперативність, телефонуючи по оголошенню на стовпах не доводиться.

Вівторок, 24 травня 2022, 20:36

Адміністрація дендропарку «Олександрія» вирішила організувати для всіх охочих, у тому числі й переселенців, що приїхали до Білої Церкви, безкоштовні екскурсії. Так, з нагоди Міжнародного дня рослин науковці парку провели оглядові лекції-екскурсії на ділянці "Сирінгарій", а 24 травня - оглядову екскурсію парком.

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Facebook

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео