Середа, січ. 26 2022

Ще недавно для спеціалістів будь-якої спрямованості було важливо влаштуватися на офіційну роботу, щоб був запис у трудовій книжці. Зараз все навпаки: більшість влаштовується неофіційно. Конкретного поняття як такого не існує, але за такої співпраці між працівником і роботодавцем не укладається трудовий договір. Виходить, що перший отримує заробітну плату в обхід податкової. Завдяки вагомим перевагам багатьох цікавить робота неофіційно Київ — столиця, де є безліч варіантів подібного працевлаштування.

Вівторок, січ. 25 2022

25 січня на засіданні виконкому БМР затвердили рішення про присудження молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського Білоцерківської міської територіальної громади за 2021 рік у розмірі 3750 грн. 00 коп. таким лауреатам:

Четвер, січ. 20 2022

Герої живі – поки їх пам’ятають! Восьмий рік триває російсько – українська війна. Тисячі наших співгромадян віддали своє життя відстоюючи незалежність нашої держави. Серед полеглих - 48 мешканців Білоцерківської територіальної громади.

Четвер, січ. 06 2022

Інформація про зміни до графіку руху автобусних маршрутів Білоцерківської міської територіальної громади на 07, 08, 09 січня 2022 року

Вівторок, груд. 28 2021

Готельні номери коштують дуже дорого, тож їх висока вартість змушує людей йти на пошуки дешевшої альтернативи. Подобова оренда є відмінною альтернативою готельним номерам, треба лише знати, як правильно бронювати житло в іншому місті.

Сторінка 1 з 96

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео