Чорнобильців просять визначитись із пільгами до 16 лютого

  • Понеділок, лют. 09 2015
  • Автор 

Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради повідомляє: з  01 січня 2015 року набув чинності Закон України від 28.12.2014 р. №76-VIII "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України", яким внесені зміни до статті 60 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" про право вибору пільг та компенсацій особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

З 1 січня 2015 року особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, і, які мають одночасно право на інші пільги та компенсації, передбачені законодавством України, надаються за їх вибором пільги та компенсації відповідно до одного із законів України.

На сьогодні в місті Біла Церква мешкає близько 1100 осіб, які мають право одночасно на пільги, передбаченіЗаконом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"  та Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Особам 1 категорії з числа ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які прирівняні до інвалідів війни  і підпадають під дію статті 60 потрібно до 16 лютого 2015 року звернутися в управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 2 для вирішення питання про визначення статусу для подальшого отримання пільг, компенсацій та допомог по одному із законів України.

У разі неявки, виплата компенсацій та допомог згідно Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" громадянам, які одночасно користуються пільгами та компенсаціями за декількома законами України буде припинена.

Телефони для довідок: 5-16-55, 5-09-29, 5-72-43, 39-27-41.

Галина Мельніченко, начальник управління соціального захисту населення БМР

Прочитано 3249 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео