У мешканців 4 зони залишились невеликі пільги

  • Вівторок, лют. 03 2015
  • Автор 

З 1 січня 2015 року Біла Церква позбавлена статусу 4 зони радіоактивного забруднення. Про те, які пільги залишилась у мешканців міста, розповів заступник міського голови Микола Антонюк.   

28 грудня 2014 року Верховна рада України ухвалила № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України». Цим документом, фактично, скасоване поняття зон посиленого радіоекологічного контролю в Україні. «Коли ухвалювали закон, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк обіцяв, що безкоштовне харчування для дітей, які проживають на території колишньої 4 зони, залишиться. І лише минулого тижня ми в усній, навіть не письмовій формі дізналися, що Мінсоцполітики не розглядає наших дітей як таких, для яких треба організувати тендери на харчування", - розповів Микола Антонюк. 

Залишилися лише деякі пільги та компенсації. Так, залишилась виплата допомоги по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною у розмірі 100% від розміру зарплати, незалежно від тривалості трудового стажу. Також жінкам, які проживають в колишній 4 зоні, залишили тривалість відпустки по вагітності і пологах 90 календарних днів до і після пологів.

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

P.S. Детальніше про те, яких пільг позбавили, читайте ТУТ

Прочитано 5696 раз
Опубліковано в Громада

Коментарі  

Николай
-1 #1 Николай 05.02.2015, 14:22
А где наш народный депутат от Белой Церкви Александр Марченко, который обещал перед выборами в тюрьму меня посадить за то что я со своей женой разговариваю на русском языке? Ты когда решил 200 тысячный город льгот лишить, ты бы приехал, проездом, посмотрел бы людям в глаза. Что ж ты напакостил и скрываешься?

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео