Замовте іменну лавку в "Олександрію" - допоможіть інвалідам

  • Понеділок, жовт. 06 2014
  • Автор 

Представники Білоцерківського міського товариства інвалідів «Фенікс» на чолі з його головою Надією Карпович виступили із соціальною ініціативою щодо облаштування території дендропарку «Олександрія» садовими лавами в кількості 750 штук. Акція проходить в рамках першого етапу Програми соціального партнерства адміністрації дендропарку з товариством «Фенікс» у сприянні працевлаштуванню людей з інвалідністю. На кожній лаві передбачено вирізьбити логотип і контактні дані спонсора. Вартість виготовлення і встановлення однієї лави –1500 гривень.

Окрім благоустрою парку, очікується перевершення світового рекорду довжини суцільної лави, який зараз належить Пазарджику — місту на півдні Болгарії. Проект розрахований на 5 років, протягом яких має бути виготовлено і встановлено близько 5000 лав.

Аби вирішити ряд питань, що турбують інвалідів Білоцерківщини, 20 вересня у приміщенні Білоцерківського центру соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів «Шанс» за ініціативи Сергія Слободянюка зібралися небайдужі люди: представники громадських організацій, медичної групи компанії «Адоніс» (м. Київ), столичних Ротарі- клубів, апарату Верховної Ради, міської та районної влади, церкви.

Після екскурсії Центром, проведеної її директором Тамарою Луценко, відбувся теплий і, водночас, конструктивний діалог.

Присутні мали змогу детальніше ознайомитися з правилами та методами роботи ротарійців, громадські організації яких у всьому світі об’єднують провідних бізнесменів та представників різних професій, котрі втілюють в життя програми гуманітарного характеру, борються за дотримання високих етичних норм у всіх сферах діяльності і докладають зусиль до розвитку міжнародного взаєморозуміння та зміцнення миру у всьому світі. Поняття „ротарі” стало синонімом добра й безкорисливої допомоги людям.

Дуже приємно було чути від ротарійки Наталії Родованської, що досягнуто принципової домовленості про отримання Центром до кінця року 8 немотелізованих та 4 активних колясок. Раніше білоцерківські спонсори в особі фонду Костянтина Єфименка перерахували 30 тис. доларів ГО «Аюрведа» на будівництво майданчика для футболу на візках.

Учасники зустрічі побували також в «Олександрії», яка вразила їх своєю історією, природними пейзажами, архітектурними спорудами-па-вільйонами, альтанками, колонадами та містками, виконаними в романтичному стилі.

Приємно, що акція з облаштування парку лавочками знайшла підтримку й серед гостей, зокрема ротарійців, і серед підприємців, керівників господарств, небайдужих людей Білоцерківщини – на неї відгукнулися 30 осіб.

"Громадська думка"

Прочитано 2666 раз
Опубліковано в Громада
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео