Ремонт пластикових вікон у Білій Церкві від АМТЕХ: швидко, надійно, якісно

 • Вівторок, лип. 04 2023
 • Автор 

У сучасній оселі вікна ПВХ є головним чинником створення домашнього затишку та комфортного мікроклімату. Але вони потребують правильного користування, своєчасного обслуговування, а інколи й ремонту. Саме компетентна діагностика та нескладні маніпуляції часто допомагають уникнути більш серйозних проблем, включаючи повну заміну профілю. Майстри компанії АМТЕХ вже багато років працюють у сфері регулювання та ремонту вікон у Білій Церкві, тому без проблем можуть виявити та усунути будь-яку несправність, подарувавши вашим вікнам друге життя. 

Ознаки некоректної роботи ПВХ-вікон

Як зрозуміти, що вікно потребує ремонту? Це не складно, адже відхилення у роботі конструкції користувачеві зазвичай відразу помітні. Обов’язкова консультація майстра необхідна, якщо:

 1. Ручка вікна не повертається, під час натискання її заклинює чи вона просто зламалася.

 2. З’явилися щілини, візуально помітне порушення геометрії конструкції, грибок або промерзання у холодну пору року.

 3. Вікно не щільно закривається, погіршилися тепло- та звукоізоляційні властивості. 

 4. У місцях дотику стулки до віконної рами з’явилися помітні потертості.

 5. Є пошкодження склопакета.

 6. Протимоскітна сітка не щільно прилягає до рами. 

Користувач може також помітити складнощі з функціонуванням різних механізмів, вихід з ладу фурнітури та інші несправності, які ускладнюють взаємодію компонентів віконної конструкції. Кожна з проблем вимагає ретельної діагностики, після якої вирішується доцільність проведення регулювання або ремонту вікна. 

photo 2023 07 03 15.27.26

Регулювання вікон: головні причини проведення робіт

Регулювання є частково профілактичною процедурою, яку рекомендується проводити не рідше 1-2 разів на рік залежно від якості ПВХ-конструкції (бюджетний чи преміальний сегмент). Своєчасне налаштування запобігає виникненню несправностей або допомагає відразу усунути вже наявні проблеми. Майстер може запропонувати:

 1. Замінити на новий зношений ущільнювач, який часто стає причиною появи протягів. 

 2. Відрегулювати притиск у горизонтальній та вертикальній площинах, щоб усунути тертя між віконною стулкою та рамою. 

 3. Відрегулювати ручку, яка нерідко стає причиною некоректного функціонування вікна. 

Регулювання може бути недієвим, якщо були допущені помилки у технології збірки металоконструкцій, виробник використав неякісні компоненти або ж строк експлуатації вікна перевищив 10 років. Але в цілому регулярне та вчасне змащування та налаштування може значно продовжити термін безпроблемної експлуатації вікон.

Ремонт ПВХ-вікон у Білій Церкві

Коли регулювання неможливе, майстри проводять частковий або комплексний ремонт вікон. До подібних ремонтних робіт відносяться:

 • заміна фурнітури;

 • заміна склопакета;

 • перерозклинювання вікна.

Комплексний ремонт може включати декілька видів робіт, а також послуги з удосконалення систем скління. Це може бути встановлення додаткових механізмів, клапанів, обмежувачів, імпостів, замків, притягувачів та мікроліфтів. Сюди ж відносяться роботи зі встановлення підвіконь, відливів, заміни піддашків, перероблення віконних укосів.

Спеціалісти АМТЕХ надають усі види послуг з регулювання, ремонту та монтажу ПВХ-конструкцій у Білій Церкві як приватним особам, так і корпоративним замовникам. Компетентність, професіоналізм та багаторічний досвід дозволяють майстрам швидко діагностувати та якісно усувати проблеми з експлуатацією вікон будь-якої складності. А доступні ціни, гнучкі знижки та бонусна програма для клієнтів роблять співпрацю з АМТЕХ не тільки результативною, але й приємною.

Прочитано 339 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео