Все про відпочинок білоцерківських дітей

  • Четвер, лип. 31 2014
  • Автор 

З 1 серпня розпочинаються заїзди білоцерківських дітей, які мають статус постраждалих від аварії на ЧАЕС, до санаторіїв на лікування. Проте в Білій Церкві мешкає не тільки ця категорія дітей. Де відпочивають інваліди, діти із багатодітних сімей, талановиті школярі, юні спортсмени, ті, хто перебуває на диспансерному обліку та інші категорії, розповіли у відділі сім'ї та молоді Білоцерківської міської ради.

Із загальної кількості дітей, які отримали відпочинкові та оздоровчі послуги   - 7845 дітей міста  мали можливість змістовно провести дозвілля на базі 23 таборів денного перебування, які функціонували при загальноосвітніх та позашкільних закладах міста  в період з 1 по 19 червня поточного року.

82 дітей  направлені відділом у справах сім’ї та молоді до оздоровчих закладів України, згідно розподілу Київської  облдержадміністрації та за рахунок коштів міського бюджету (ДЗОВ «Славутич» м.Переяслав-Хмельницький район, Київська область;  ДОТ «Восток»,  Татарбунарський р-н, Одеська область;  та ДП УДЦ «Молода гвардія» м. Одеса).

223 дітей отримали санаторно- курортне лікування по лінії  Міністерства  здоров’я України (через дитячу   поліклініку та  територіально-медичне об’єднання);  175 дітей оздоровлені по лінії міської виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності; 78 дітей направлені  Міжнародним фондом «Відродження Чорнобилю» на оздоровлення та відпочинок до Німеччини; ще  231 дитині надані послуги з відпочинку за сприяння та безпосередньої участі профспілкових  організацій комунальних підприємств міста. Через відділ фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради, за рахунок  асигнувань,виділених з міського бюджету, були оздоровлені 26 дітей в ДОК "Бригантина" (м. Скадовськ) та на базі відпочинку «Рось» (с. Рибаківка Миколаївська область).     

Але, якщо батьки не можуть з якихось причин скористатися путівками за вказаними вище напрямками, вони можуть скористатися послугами Фонду соціального страхування на випадок тимчасової втрати працездатності, оплативши частину вартості путівки. За детальнішою інформацією звертайтесь до фонду за тел. 5-85-18, 5-85-19  

Про відпочинок дітей-чорнобильців читайте тут

Прочитано 3111 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео