Увага! Учасник АТО має право на безкоштовну земельну ділянку

  • Вівторок, лип. 22 2014
  • Автор 

Учасники антитерористичної операції, які захищають територіальну цілісність і суверенітет України у східних та південно-східних областях, мають право на безоплатне  отримання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, особистого селянського господарства та індивідуального дачного будівництва.

Для цього учасник АТО або члени його родини повинні звернутися до управління Держземагенства у Білоцерківському районі за адресою: Біла Церква, вул. Л.Курбаса, 3, каб. 1. Графік роботи: з 8 до 17, по п’ятницям - з 8 до 16.

При собі необхідно мати такі документи:

  1. Довідка з військомату про мобілізацію учасника АТО;
  2. Копія паспорту учасника АТО;
  3. Копія ідентифікаційного коду учасника АТО;
  4. Заява учасника АТО або члена його родини.

Земельні ділянки видаватимуться тільки мешканцям Білої Церкви та району в розмірі 12 соток на 1 учасника в межах земель Фурсянської сільської ради.

Таким правом можуть скористатися військовослужбовці Збройних сил України, МВС, СБУ та інших військових формувань, що перебувають у зоні АТО.

Не мають право на видачу безкоштовної земельної ділянки ті учасники АТО, у власності яких вже є садово-земельна ділянка (будинок з землею у приватному секторі сюди не відноситься).

На сьогодні вже подано 7 заяв в управління Держкомзему Білоцерківського району. 

Прочитано 10759 раз
Опубліковано в Громада
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео