У червні відбудуться змагання з велоспорту з перекриттям дорожнього руху

  • Середа, трав. 26 2021
  • Автор 

З першого по шосте червня в Білоцерківській міській територіальній громаді заплановано проведення ІХ літніх Всеукраїнських ігор ветеранів з велосипедного спорту, присвячених пам’яті М.М. Баки.

З  метою проведення на належному рівні даних змагань, впорядкування відповідних умов безпеки дорожнього руху та попередження створення аварійності на автомобільних дорогах міста та місцях, де є загроза виникнення дорожньо-транспортних пригод, виконавчий комітет міської ради вирішив вести зміни до організації дорожнього руху автотранспорту під час проведення даних ігор:

- в с. Шкарівка: 03 червня  ц.р. з 17.00 до 18.30 за таким маршрутом. старт - вул. Молодіжна, 12  ( Святодухівська церква), фініш  - вул. Миру 10-а (кафе).

- в м. Біла Церква 05 червня  2021 р. з 09 до 13.00 за таким маршрутом:старт –бульвар Олександрійський 94 (готель «Рось»)до перехрестя з вул. В’ячеславаЧорновола та в зворотному напрямку по бульвару Олександрійський по колу до місця старту.

Відповідним службам та органам доручено провести заходи щодо організації змагань,  тимчасового перекриття руху транспорту за маршрутами їх проведення тощо.

За матеріалами сайту БМР

Прочитано 665 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео