Людмила Мерзлюк: «Білоцерківський район для мене не чужий»

  • П'ятниця, серп. 21 2020
  • Автор 

21 серпня голова Київської облдержадміністрації Василь Володін відвідав з робочим візитом Білоцерківщину, де  урочисто представив новопризначеного голову Білоцерківської районної державної адміністрації Людмилу Мерзлюк. Напередодні ми поспілкувалися з пані Людмилою та дізналися про її трудовий шлях і плани щодо розвитку району.

Людмило Володимирівно, розкажіть, будь ласка, про свій трудовий шлях. Наскільки мені відомо, ви довгий час працювали податківцем?

Так, з 1992 року по 2017 рік працювала в управлінні державної фіскальної служби у Київській обл. У податковій я пропрацювала 25 років. Спершу заочно навчалася в Одеському фінансово-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету і паралельно працювала в Рокитнянській державній податковій інспекції. Перебуваючи в декреті, переїхали з родиною до Білої Церкви, де на той час працював чоловік. У Білій Церкві проживаю 15 років. Вийшовши з декрету, працювала в Білоцерківській ОДПІ. Пройшла шлях від інспектора до начальника управління оподаткування фізичних осіб. Паралельно здобула вищу освіту в Академії державної податкової служби в Україні, яку закінчила з червоним дипломом.

А чому покинули цю роботу?

Унаслідок реформи мою посаду реорганізували. Була пропозиція переїхати на роботу до Києва, в обласний апарат. Але на той час я вирішила залишитися зі своєю родиною в Білій Церкві, адже діти потребують материнського виховання. Проте довго без роботи не була. Не встигла ще стати на біржу, як мені запропонували зайняти вакантну посаду начальника управління економічного розвитку і торгівлі Білоцерківської райдержадміністрації. Відтак з жовтня 2017 року працюю в адміністрації. Згодом звільнилася посада заступника начальника управління фінансів і я погодилася перейти на цю посаду, оскільки фінанси – це мій профіль. У 2019 році, на жаль, передчасно помер керівник управління. Отож з'явилася вакантна посада і мені запропонували очолити управління, де я й пропрацювала до моменту призначення на посаду голови Білоцерківської РДА.

А як вам надійшла позиція очолити районну державну адміністрацію?

Мене вже знали за 2 роки роботи, бачили, що я вмію і можу. Діти, чоловік підштовхували рухатися в гору. Також мені подав ідею спробувати поборотися за вакантну посаду голови райдержадміністрації Дмитро Киришун, керівник штабу політичної партії «Слуга Народу» в Білій Церкві. Я пройшла всі співбесіди. 19 серпня 2020 року мене призначено розпорядженням Президента України на посаду голови Білоцерківської РДА.

Тож Білоцерківський район для вас знайомий і робота для вас не буде новою?

Так, ще працюючи в Білоцерківській ОДПІ, яка обслуговує м. Біла Церква та район, я вже була знайома з економічним потенціалом краю. Працюючи в РДА упродовж двох років познайомилися з сільськими головами, секретарями. Допомагала їм скерувати свою співпрацю з місцевими підприємцями так, щоб не «душити» бізнес, а навпаки допомогти їм розвиватися, зменшивши, наприклад, ставки місцевих податків. Рекомендувала, як краще залучити інвестора. Тому, звісно, район мені не чужий.

Після реформи Білоцерківський район буде значно більший, адже тепер сюди входять колишні райони майже всього півдня Київщини. Яким чином тепер буде працювати РДА?

Місцеві вибори будуть відбуватися в рамках нових районів. Після цього старі райони складають свої повноваження. Новим районним радам та районним державним адміністраціям потрібно сформувати свої бюджети не пізніше 25 грудня 2020 року. Тому «розкачуватися» після виборів не буде коли. Але водночас лише після виборів розпочнуться ці кроки, бо вже тоді будуть обрані нові депутати. Поки що ми не маємо інформації, як будуть ліквідовуватися райони і передаватися документація та чи будуть залучатися їхні працівники до роботи в Білоцерківській РДА.

Прочитано 2194 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео