Члени Академії пенсіонерів отримують продуктові пакунки

  • Середа, бер. 25 2020
  • Автор 

Сьогодні, 25 березня, члени Академії пенсіонерів починають отримувати продуктові пакунки, до складу яких входять м’ясні консерви, олія, борошно, макаронні вироби, крупи, солодощі, чай. Такий набір допоможе людям поважного віку деякий час не виходити до магазину, а значить дозволить не ризикувати здоров'ям та життям. Ініціатива підтримати академістів належить підприємцю Костянтину Єфименку. 

трібо, благодійний фонд костянтина єфименка, академія пенсіонерів

А допомагають реалізувати її майже 30 білоцерківців, яким не байдужа доля земляків та які відгукнулися на цю ініціативу. А це небайдужі працівники «Трібо», депутати Білоцерківської міської ради та члени БМО ПП «Європейська Солідарність», а також усі ті, хто вважає за справу честі підтримати старше покоління в цей непростий час, зокрема підприємець Ярослав Яременко, який перерахував кошти для допомоги.

Сьогодні, 25 березня, члени Академії пенсіонерів починають отримувати продуктові пакунки, до складу яких входять м’ясні консерви, олія, борошно, макаронні вироби, крупи, солодощі, чай. Такий набір допоможе людям поважного віку деякий час не виходити до магазину, а значить дозволить не роизикувати здоров'ям та життям. Ініціатива підтримати академістів належить підприємцю Костянтину Єфименку.   А допомагают реалізувати її майже 30 білоцерківців, яким не байдужа доля земляків та які відгукнулися на цю ініціативу. А це небайдужі працівники «Трібо», депутати Білоцерківської міської ради та члени БМО ПП «Європейська Солідарність», а також усі ті, хто вважає за справу честі підтримати старше покоління в цей непростий час, зокрема підприємець Ярослав Яременко, який перерахував кошти для допомоги.  "Хочу сказати: «Дякую!». Дякую своїм друзям! Об’єднавшись разом, ми закликали тисячу пенсіонерів Білої Церкви (членів Академії пенсіонерів) мінімізувати необхідність покидати свою домівку. Зранку 30 чоловік поїхали в гості до наших Академістів, аби забезпечити їх на один тиждень речами першої необхідності! Придбати все необхідне - не сама велика проблема. Проблема, на фоні спільної паніки, вийти з дому, зайти в тисячу під’їздів, тисячу разів натиснути кнопку ліфту, тисячу разів натиснути дзвоник чужої квартири, тисячу разів сказати - ми вас не залишимо!  Тисячу разів дяку вам, мої Друзі!!! Тисячу келехів ще підніму з вами, за вас!", - написав Костянтин Єфименко на сторінці у ФБ. Тим самим вкотре білоцерківці доводять: ми таки живемо у Місті Добра!

pak 4

"Хочу сказати: «Дякую!». Дякую своїм друзям! Об’єднавшись разом, ми закликали тисячу пенсіонерів Білої Церкви (членів Академії пенсіонерів) мінімізувати необхідність покидати свою домівку. Зранку 30 чоловік поїхали в гості до наших Академістів, аби забезпечити їх на один тиждень речами першої необхідності!

Придбати все необхідне - не сама велика проблема. Проблема, на фоні спільної паніки, вийти з дому, зайти в тисячу під’їздів, тисячу разів натиснути кнопку ліфту, тисячу разів натиснути дзвоник чужої квартири, тисячу разів сказати - ми вас не залишимо!

Тисячу разів дяку вам, мої Друзі!!!
Тисячу келехів ще підніму з вами, за вас!", - написав Костянтин Єфименко на сторінці у ФБ.

"Хочу сказати: «Дякую!». Дякую своїм друзям! Об’єднавшись разом, ми закликали тисячу пенсіонерів Білої Церкви (членів Академії пенсіонерів) мінімізувати необхідність покидати свою домівку. Зранку 30 чоловік поїхали в гості до наших Академістів, аби забезпечити їх на один тиждень речами першої необхідності!

Тим самим вкотре білоцерківці доводять: ми таки живемо у Місті Добра! 

Прочитано 1867 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео