Зміни у порядку монетизації пільг

  • Середа, січ. 15 2020
  • Автор 

27 грудня 2019 р. урядовим рішенням скасовано обмеження, яке не дозволяло пільговикам звернутися за “монетизацією” після 15 жовтня (на опалювальний період).

З 1 січня 2020 року пільгові категорії жителів нашого міста мають право у будь-який час подати заяву про перехід на монетизовану (готівкову грошову) форму виплати пільг на житлово-комунальні послуги.

Для того щоб отримати пільги готівкою необхідно звернутись до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради з відповідною заявою та випискою банку із зазначенням рахунку за міжнародним стандартом (IBAN).

Пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви.

Прийом заяв здійснюється:

  • в «єдиній приймальні громадян» управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, пров. Ковальський, 14 (дні та години прийому: понеділок – п’ятниця з 8.30 год. до 17.00 год., кімната № 2);
  • в приймально-консультаційних пунктах, розташованих в житлово-експлуатаційних конторах міста Біла Церква за адресами:
  • вул. Підвальна, 28 (приміщення КП БМР «Житлово-експлуатаційна контора № 1») дні та години прийому: понеділок, середа з 8.00 год. до 17.00 год., п’ятниця з 8.00 год. до 13.00 год.;
  • вул. Леваневського, 34 (приміщення КП БМР «Житлово-експлуатаційна контора № 7») дні та години прийому: понеділок, середа з 8.00 год. до 17.00 год., п’ятниця з 8.00 год. до 13.00 год.
Прочитано 6427 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео