Поліція розпочала перевірку водіїв маршруток

  • П'ятниця, трав. 11 2018
  • Автор 

З метою посиленого контролю та безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, недопущення подальшого збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод та тяжкості їх наслідків, запобіганню виникненню надзвичайних подій під час здійснення таких перевезень та додержання законодавства в зазначеній сфері, а також у зв’язку із зростанням кількості ДТП із тяжкими наслідками та постраждалими за участю пасажирського транспорту на Білоцерківщині проводиться комплекс цільових заходів під умовною назвою «Перевізник».

На сьогодні задіяні додаткові автопатрулі для профілактики щодо стабілізації аварійності на пасажирському транспорті, особливо в місцях концентрації ДТП та аварійно-небезпечних ділянок.

Насамперед водіїв маршруток будуть перевіряти на дотримання Правил дорожнього руху, наявність та справність аварійних виходів, розташуванню місць для сидіння, зберігання транспортних засобів за місцем їх стоянки та підтримання технічного стану таких транспортних засобів. Наявність медичної довідки також буде перевірятися.

Водії, у яких будуть виявлені будь-які вищевказані недоліки будуть притягнуті до адміністративної відповідальності, відповідно до вимог чинного законодавства. Дана операція на Білоцерківщині триває до особливого розпорядження керівництва Національної поліції України.

Поліція м. Біла Церква

Прочитано 3521 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео