На Селекції освятили новий храм

  • Середа, трав. 21 2014
  • Автор 

20 червня у відділку Селекційному села Мала Вільшанка відбулося освячення Української православної церкви Білоцерківської єпархії Свято-Миколаївського храму. Освячення проводив миторополит Богуславський і Білоцерківський Августин.

На урочистостому освяченні були присутні всечесніші отці, Маловільшанський сільський голова В.Шевченко, голова Білоцерківської районної ради Л.Розпутній, радник голови райдержадміністрації Н.Глазкова, начальник відділу внутрішньої політики райдержадміністрації С.Бойко, громада села.

Особливе слово хочеться сказати в адресу Миколи Володимировича Бузинного, директора Білоцерківської дослідницької селекційної станції інституту цукрових буряків і біотехнічних культур національної академії аграрних наук. Завдяки  його невтомній праці, зусиллям, які він спрямовує на відродження духовності, громада села має святиню, що є скарбницею віри для всіх парафіян.

З вітальним словом до громади звернувся Леонід Розпутній. Він наголосив, що будь-яке освячення храму є великим святом всієї Церкви, адже для багатьох це є місце молитви, місце знаходження Божественної благодаті. У храмі затверджується духовне, молитовне життя багатьох людей, які знаходять шлях до Бога, шлях у Царство Боже. «Нехай Господь береже Ваш храм, парафіян, усіх жителів і нашу країну від усякого зла,»- наголосив Леонід Анатолійович.

Миторополит Богуславський і Білоцерківський Августин у цей знаменний день побажав духовенству та парафіянам, міцного здоров'я, душевного спокою і благодатного натхнення, щастя і добра, нових звершень на благо рідної України. «Нехай цей храм буде місцем могутнього заступництва за всіх парафіян, за кожну родину, за кожну християнську душу»,-наголосив Митрополит Августин.

Відбулася церемонія нагород. Миторополит Богуславський і Білоцерківський Августин вручив М.Бузинному орден Святителя Миколая Чудотворця, В.Шевченку-медаль князя Володимира. Крім того,двадцять п’ять жителів відділку Селекційний були нагороджені грамотами та подяками Білоцерківської Єпархії. В кінці  Миторополит Богуславський і Білоцерківський Августин прочитав молитву за мир в Україні. 

Прес-служба Білоцерківської РДА

Прочитано 2853 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео