Вірус Petya.А загальмував призначення субсидій у Білій Церкві

  • П'ятниця, черв. 30 2017
  • Автор 

Управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради станом на 27.06.2017 р. було опрацьовано 100% справ та призначено житлові субсидії в автоматичному режимі з травня місяця цього року.

Проте у зв’язку з масовою кібератакою (вірус Petya.А) була заблокована робота комп’ютерних систем управління. У результаті цього було втрачено більше 60% опрацьованої інформації.

Управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради вжито всіх можливих заходів щодо нейтралізації наслідків кібератаки, і за червень 2017 р. 40% домогосподарств отримають квитанції із зазначенням сум призначених субсидій за травень-червень 2017 р. (це частина населення міста, яка проживає від мікрорайону Гайок до вул. Павличенко, з урахуванням мікрорайонів Піщаний та Таращанський).

Орієнтовно до 15 липня 2017 р. управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради буде надіслана організаціям-надавачам комунальних послуг інформація про нарахування субсидій решті домогосподарств.

Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради 

Прочитано 3745 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео