Свято, подароване дітям

  • Вівторок, черв. 06 2017
  • Автор 

1 червня у Білій Церкві вже традиційно проходять масові заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. І сконцентровані вони, здебільшого, у центральній частині міста. Депутат білоцерківської міської ради Олег Музальов  вирішив дещо змінити ситуацію і організував незабутнє свято дітям, котрі проживають у віддалених мікрорайонах – на  вулицях Сквирське шосе та Полковника Коновальця.

"Плекаймо майбутнє разом!" - саме такі слова об'єднали і дорослих, і малих на веселому дійстві, організованому депутатом Білоцерківської міської ради, головою фракції БПП "Солідарність" Олегом Музальовим.

Різноманітні конкурси  -  малюнок на асфальті, виконання пісень (а з ініціативи малюків свято розпочали з державного гімну!), декларування віршів, спортивні ігри та танці - зробили свято дійсно незабутнім.

"Не пам'ятаю, щоб у нашому мікрорайоні відбувалося щось подібне, - зазначила одна із мам, котра із родиною мешкає на вулиці Полковника Коновальця. - Дітей просто переповнюють позитивні емоції. Дякуємо депутату за подароване свято".

Як зазначив Олег Олександрович Музальов, головне завдання, яке він ставив перед собою, виконане -  близько ста дітей стали учасниками свята. Можливо це і краплина у великому морі дитинства, але саме з таких крапель і складається увесь світ. Тому чим побільше буде яскравих і радісних фарб у житті наших дітей, тим яскравішою буде веселка, котра світитиме над майбутнім України.

Прочитано 1675 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео