Транспортна реформа: на благо кому?

  • Четвер, лист. 10 2016
  • Автор 

Найбільш обговорюваною новиною останніх днів у Білій Церкві є запровадження так званої транспортної реформи.  Небувалу зацікавленість ця тема викликала тому, що зміни у русі міського транспорту торкатимуться практично всіх білоцерківців, які користуються громадським транспортом.

Із бурхливого обговорення у соцмережах  люди перейшли до практичних дій. Так, сьогоднішній ранок частина водіїв міських маршруток розпочала не за кермом автобусів, а під міською радою. Перевізники прагнули зустрітися з мером, аби з перших вуст почути відповіді на кілька запитань.

 Їх, у першу чергу, непокоїть перспектива залишитися без роботи, оскільки, згідно із запропонованою концепцією переважна більшість маршрутів буде забезпечена оновленими автобусами більшого розміру.  Не виключено, що  ці автобуси (за попередньою версією – «Богдани»)  з’являться у місті разом з водіями. І тоді перевізникам, які вже багато років працюють на маршрутах, доведеться шукати нове місце роботи, що у Білій Церкві зробити досить проблематично.

Наступне питання, відповідь на яке хотіли отримати під час зустрічі з Геннадієм Диким водії маршруток, це те, чому з ними ніхто не обговорив майбутню реформу? Адже вони, на відміну від харківських спеціалістів, відмінно  знають особливості білоцерківських вулиць  та потреби пасажирів. І навіть якщо водії залишаться працювати на майбутніх маршрутах, саме їм доведеться вислуховувати весь негатив від пасажирів через  майбутні зміни. Крім того, місто вже зараз іноді стоїть у заторах, а як розминатимуться вузькими вуличками Білої Церкви великі автобуси?

А ідею врятувати Тролейбусне депо, знявши із центральної магістралі всі автобусні маршрути, нинішні водії маршруток взагалі називають абсурдною, оскільки маршрут №1 на сьогоднішній день є найбільш заповненим. Тоді на благо кого робиться ця реформа?

Ці та інші питання, думки та пропозиції перевізники так і не змогли висловити Геннадію Дикому, оскільки не дочекалися його. Натомість  їм вдалося «перехопити» деяких представників міської влади.Зустріч водіїв

Що вдалося вирішити за кілька хвилин бурхливих обговорень – невідомо. Але під час зустрічі з представниками Громадської ради водії наголосили, що така реформа користі не принесе.

Зважаючи на поширення протестних настроїв у місті та на чисельні звернення білоцерківців до представників  Громадської ради,  цією представницькою організацією було прийняте рішення про проведення відкритого розширеного засідання Комітету із питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та Комітету із питань земельних відносин, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою щодо транспортної реформи у м. Біла Церква.

Місце проведення: м. Біла Церква, Торгова площа, 6 (приміщення відділу з питань землекористування Білоцерківської міської ради).

Кожен білоцерківець зможе взяти участь у засіданні та висловити свої думки і побажання. Є сподівання, що запрошені на зустріч представники влади прийдуть і дослухаються до застережень та побажань громади.  У нас ще є всі шанси попередити транспортний колапс у місті.

photo 2

Прочитано 2321 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео