Греко-католикам дозволили збудувати церкву у сквері на Олександрійському бульварі

  • Середа, лист. 02 2016
  • Автор 

3 листопада на сесії Білоцерківської міської ради депутати розглянули низку земельних питань.

Поміж них найцікавішим є затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у постійне користування Інспекції з благоустрою. Ділянка 0, 3337 га знаходиться на Сухоярській, 10б. Там розташують притулок для тварин. Тож обіцянка міського голови до літа цього року збудувати притулок і розмістити там стерилізованих тварин, як бачимо, не справдилася. Адже поки що мова йде лише про виділяння ділянки.

Ще одне резонансне земельне рішення стосувалося надання релігійній громаді греко-католиків Білої Церкви дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у сквері біля Білоцерківської друкарні, що знаходиться на Олександрійському бульварі, 22. Там парафіяни хочуть збудувати церкву.

Депутати підтримали і це рішення. З 28 депутатів у сесійній залі лише 4 були проти.

Депутат від "Укроп" Володимир Бабенко вирішив прокоментувати це рішення. "На території Першої міської лікарні будується церква УПЦ МП, там почали будувати, а зараз там тотальний занепад, ростуть бур'яни. Ви вірите, що цьому патріархату хтось колись дасть ще кошти? Я особисто не вірю, тому ми, як кажуть, повинні підтримати українську церкву. Це питання церкви, воно аполітичне. Якщо є прихожани цієї церкви, вони мають кудись ходити. Це наші виборці".

Нагадаємо, на попередній сесії депутати надали дозвіл релігійній громаді Парафії Архангела Гавриїла Київської Єпархії УПЦ КП під розміщення храму на розі  вулиць Миру та вулиці В’ячеслава Чорновола у сквері «Скорботна Мати» орієнтовною площею у розмірі 10 соток.

Також нагадаємо, що мешканці масиву "Піщаний" виступили проти будівництва церковної споруди греко-католицької парафії у сквері біля їх будинків. 

Прочитано 2945 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео