Чиновник соцзахисту Білоцерківської РДА наживався на санаторних путівках

  • П'ятниця, вер. 30 2016
  • Автор 

За результатами досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочинів, передбачених ч.ч. 1,3 ст. 358, ч.ч. 1,3 ст. 191 КК України 24.09.16 слідчим за погодженням з Білоцерківською місцевою прокуратурою працівнику управління соціального захисту населення Білоцерківської РДА повідомлено про підозру у вчиненні вказаних злочинів.

В ході досудового розслідування встановлено, що особа в період часу з 06.09.2012 по 20.05.2014 з корисливих мотивів в інтересах інших осіб на власний розсуд розпоряджалася санаторно-курортними путівками, що перебували в її віданні та які являються матеріальними цінностями, шляхом особистого внесення до них неправдивих відомостей про те, що громадяни, котрим остання видавала путівки, відносяться до категорії осіб, які відповідно до п.2 Порядку №187 мають право на забезпечення за рахунок коштів субвенцій з державного бюджету безплатними путівками до санаторно-курортних закладів, достовірно знаючи, що такі ними не являються, чим надавала прово не безоплатне оздоровче лікування у санаторних закладах України.  У вказаних санаторно-курортних путівках підроблювала підпис начальника управління соціального захисту населення Білоцерківської РДА, завіряла їх печаткою цього ж управління та передавала громадянам, які не мали законного права їх отримувати, чим вчинила розтрату чужого майна – коштів державного бюджету на загальну суму 49 879,91 гривень.

Таким чином, державному бюджету завдано майнової шкоди на загальну суму 49879,91 гривень, яку винуватцем частково відшкодовано.

Прокурором до підозрюваної особи заявлено позов про стягнення решти завданих збитків в сумі 42226,09 гривень в інтересах держави в особі Управління соціального захисту населення Білоцерківсьої районної державної адміністрації.

На даний час прокуратурою виконуються вимоги ст. 291 КПК України, після чого обвинувальний акт для розгляду буде скеровано до суду.

Перший заступник керівника
Білоцерківської місцевої прокуратури                                                             С.Турчин

Прочитано 2405 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео