Прокуратура намагається повернути ділянку під будівництва садочка у Білій Церкві

  • П'ятниця, вер. 30 2016
  • Автор 

Прокуратура Київської області вимагає повернути з незаконної власності земельні ділянки, які відведені для будівництва дитячого садка в м. Біла Церква. Так, за результатами розгляду звернення Білоцерківської міської ради місцевою прокуратурою впродовж 2016 року пред'явлено 4 позовні заяви до суду про повернення земельних ділянок площею 0,66 га, що розміщені в житловому районі міста Біла Церква "Піщаний масив" та на яких планувалось будівництво дитячого садочка.

На даний час Білоцерківським міськрайонним судом Київської області задоволено 3 позовні заяви місцевої прокуратури про скасування та визнання недійсними наказів Головного управління Держземагентства у Київській області щодо відведення у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 0,36 га. Крім того, 1 позовна заява щодо повернення земельної ділянки площею 0,300 га перебуває на розгляді в Білоцерківському міськрайонному суді.

В ході судових розглядів з’ясовано, що вказані земельні ділянки, які відносяться до земель житлової та громадської забудови, на яких Білоцерківською міською радою запроектовано будівництво дитячого садка в житловому районі міста Біла Церква "Піщаний масив", передані наказами Головного управління Держземагентства у Київській області у власність громадянам для ведення індивідуального садівництва, із суттєвими порушеннями вимог земельного законодавства

Прокурор
Білоцерківської місцевої прокуратури

О.Постельга

Прочитано 2949 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео