«Кожна краплинка – життя для дитинки»: благодійна акція зі збору коштів на інкубатор для недоношених дітей!

  • Середа, вер. 21 2016
  • Автор 

17 вересня у дендропарку «Олександрія» продовжилася благодійна акція «Кожна краплинка – життя для дитинки», започаткована Благодійним фондом Костянтина Єфименка і Білоцерківською міською організацією Товариства Червоного Хреста України.

У рамках цієї акції збираються кошти на придбання інкубатора для новонароджених недоношених дітей.  Це - дороговартісне медичне обладнання (коштує від 200 тис. грн), яке рятує життя найменшим жителям Білої Церкви.

Збір коштів на його придбання Академія пенсіонерів розпочала у символічний для такого заходу час – День міста Білої Церкви. Адже кошти збирають на те, аби кожен маленький білоцерківець отримав шанс на життя і здоров’я, скориставшись новітніми досягненнями медицини.  Та й кому, як не академістам, які вже виростили й виховали своїх дітей, внуків і відтепер чекають на правнуків, зрозуміла і близька проблема боротьби за життя маленьких крихіток, які з тих чи інших обставин з’явилися у цей непростий світ передчасно!

Академія пенсіонерів, Біла Церква

Тому всі без винятку клуби на День міста, надавши вироби декоративно-прикладного мистецтва й  випічку власного приготування, організували благодійний ярмарок, де так завзято й щиро запрошували перехожих долучитися до акції. Паралельно з ярмарком відбувалися вуличні міні-концерти, участь у яких брали вокальні ансамблі Академії пенсіонерів: «Криниця життя», «Золота осінь», «Лада», «Горлиця», «Надросся»,  «Гармонія», «Любисток», «Спадщина».

Старання не були марними. У День міста було зібрано 6 263,2 гривень.

Академія пенсіонерів, Біла Церква

17 вересня акцію продовжили. Вокальні ансамблі «Лада», «Гармонія» та «Золота осінь» однойменних клубів Академії пенсіонерів біля Китайського місточка в парку підготували для відвідувачів цієї ландшафтної перлини цілу розважальну програму. Лунали як народні пісні, так і романси, вірші, сценічні замальовки. Відвідувачі парку уважно слухали, аплодували, фотографувалися з академістами та долучалися до акції своїми коштами.

Академія пенсіонерів, Біла Церква

Після заходу за участі представників Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України скриньки розпечатали та перерахували зібрану допомогу, про що й був складений відповідний акт. На цей раз зібрано 1 665 грн.

Академія пенсіонерів, Біла Церква

Акція продовжується. Академія пенсіонерів готує нові заходи, у рамках яких буде проводитися збір коштів на закупівлю інкубатора.

А поки що всі охочі можуть долучитися до цієї доброї справи, перерахувавши посильну суму на рахунок БМОТЧХУ в  ПАТ КБ «Приватбанк»,  № 26008053158714, ЄДРПОУ/ДРФО 22209108, Київська філія, МФО 321842, обов’язково з позначкою про призначення благодійного платежу: на інкубатор для новонароджених.

Прочитано 2079 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео