Кожна краплинка – життя для дитинки

  • Понеділок, вер. 12 2016
  • Автор 

Серед усього різноманіття святкових заходів, приурочених до 984-ої річниці з дня заснування Білої Церкви, був і виключно благодійний – «Кожна краплинка – життя для дитинки», ініційований Благодійним фондом Костянтина Єфименка і Білоцерківською міською організацією Товариства Червоного Хреста України.

Назва акції – досить символічна. «Кожна краплинка» - то, образно кажучи, посильна допомога, яка об’єднує і разом із тим приносить неоціненну користь ближньому.

Академія пенсіонерів

Сьогодні дитяча лікарня нашого міста терміново потребує інкубатор для новонароджених недоношених дітей.  Це дороговартісне медичне обладнання (коштує від 200 тис. грн), яке рятує життя найменшим жителям Білої Церкви. Тому було прийнято рішення розпочати збір коштів на його придбання символічно саме в день відзначення такого масштабного для білоцерківців свята, як День міста.

Академія пенсіонерів, Біла Церква

Найбільш відповідальну  ділянку роботи взялися виконувати  наші активні й небайдужі члени Академії пенсіонерів. Усі без винятку клуби, надавши вироби декоративно-прикладного мистецтва й  випічку власного приготування, організували благодійний ярмарок, де так завзято й щиро запрошували перехожих долучитися до акції, що вже за декілька годин були розпродані всі «товари». Треба сказати, що й самі білоцерківці – добрі, чуйні люди, яким не байдужі подібні акції.

Академія пенсіонерів, Біла Церква

Паралельно з ярмарком відбувалися вуличні міні-концерти, участь у яких брали вокальні ансамблі Академії пенсіонерів: «Криниця життя», «Золота осінь», «Лада», «Горлиця», «Надросся»,  «Гармонія», «Любисток», «Спадщина». Зібрані кошти за виступи так само були опущені в загальну акційну скриньку. Отож всього було зібрано спільними зусиллями 6 263,2 гривень. Звичайно, ще до купівлі кювезу це недостатня сума, але почин, як-то кажуть,  у цій справі зроблено.

Академія пенсіонерів, Біла Церква

Дякуємо всім, хто щиро допоміг, і усім, хто  ще в подальшому долучиться до потрібної справи задля порятунку життя найменших білоцерківців.

Академія пенсіонерів, Біла Церква

Більше фото із заходу - на сайті Благодійного фонду Костянтина Єфименка

Всі охочі можуть долучитися до цієї доброї справи, перерахувавши посильну суму на рахунок БМОТЧХУ в  ПАТ КБ «Приватбанк»,  № 26008053158714, ЄДРПОУ/ДРФО 22209108, Київська філія, МФО 321842, обов’язково з позначкою про призначення благодійного платежу: на інкубатор для новонароджених.

Прочитано 2489 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео