Володарям подружнього золота присвячується…

  • Вівторок, черв. 14 2016
  • Автор 

Усі ми знаємо, що найпрекрасніше і найчистіше почуття на землі – це кохання. Саме воно спонукає нас здійснювати найкращі вчинки в житті й однозначно   робить добрішими. Кохання є справжнім рушієм до створення найпрекрасніших у світі речей, наймелодійнішої музики та геніальних витворів мистецтва. Завдяки коханню ми знаходимо справжнє людське щастя.

9 червня на танцювальному майданчику у парку ім. Т. Шевченка відбувся Парад золотих подружніх пар,  які не просто знайшли своє щастя, а зуміли його пронести крізь більш як  півстоліття спільного життя. Це вже другий подібний захід в Академії пенсіонерів, який організовує Благодійний фонд Костянтина Єфименка. За  2 роки,  відтоді як віншували золотих ювілярів на першому загальноакадемічному золотоносному  Параді, уже назріло нових 11 пар.

Академія пенсіонерів, Біла Церква

Більшість із них щиро зізнавалася, що 50 років тому весілля як такого в них і не було – комусь на заваді стали мізерні статки, комусь життєві обставини, мовляв, не до святбуло. Але відсутність велелюдного весілля аж ніяк не вплинула на міцність шлюбу, навіть через десятиліття! І ось – Парад золотих пар! Отож, рівняння на ювілярів!

Розпочався захід, звичайно ж,  звуками всесвітньо відомого маршу Мендельсона. Саме під нього сивочолі «молодята» піднімалися на сцену, міцно тримаючи одне одно за руки. А далі ведуча заходу Олена Ткач, виконавчий директор Благодійного фонду Костянтина Єфименка, розповіла присутнім (а на такий вечір зібралося щонайменше зо три сотні академістів), загадкові і разом із тим абсолютно реалістичні історії знайомства кожної пари.

Академія пенсіонерів, Біла Церква

Хтось із них познайомився на танцях, когось доля звела під час спільного навчання чи поїздки, а у когось був службовий роман. Кожна історія – то щемлива розповідь про те, якими водночас бувають високими і простими людські почуття. Без підозр та образ, без меркантильного підходу чи пробних шлюбів! Але з твердими намірами бути разом, попри всі обставини життя.

За більш як півстоліття золоті ювіляри  виховати  21 дитину, а сьогодні радіють  32  внуками, 16 правнуками.  Майже 788 років спільного трудового стажу за плечима цих 11 золотих пар. Тому не дивно, що під час віншувань їхні діти, внуки та правнуки, а також одноклубники вітали ювілярів подарунками та букетами квітів!

А затим на ювілярів чекали сюрпризи. Зокрема, їм запропонували згадати ті танці, під чарівні мелодії яких  пари познайомилися, -  а це танго, вальс і фокстрот. Також на них чекав обряд дарування чоловіком своїй дружині «золотої» хустини, яка стане оберегом і, за звичаєм,  має передаватися дочкам і внучкам, аби ті теж змогли дочекатися і відсвяткувати свої золоті подружні ювілеї!

Академія пенсіонерів, Біла Церква

А насамкінець заходу кожне подружжя отримало кульку з передбаченнями та символічно пригубило задля гіркоти на вустах по келишку шампанського.

Загалом важко передати емоції літніх людей, які, напевно, ніколи й не думали, що стільки уваги буде приділено кожному! Вони знічувалися, і  на їхніх очах виступали сльози радості. Шкода, що в нашій державі можновладці на всіх рівнях влади не надто переймаються матеріальним становищем людей, які все своє життя і всю свою працю віддали на розбудову України. А що вже говорити про підтримку морального духу, про публічне визнання їхніх професійних та життєвих заслуг? Тому тим більше приємно, що знаходяться меценати, такі як Благодійний фонд Костянтина Єфименка, які вже упродовж п’яти років організовують змістовне дозвілля для людей поважного віку в нашому місті, створюючи всі умови для спілкування та самореалізації.

Також окрема подяка керівництву КП БМР «Білоцерківський парк ім. Тараса Шевченка», зокрема його директорові Володимиру Грибовському, за розуміння проблем літніх людей і надану можливість провести цей захід саме в парку.

Парад золотих пар символічно завершив сезон «Зима-весна-2016» в Академії пенсіонерів. Нехай незабутніми будуть літні канікули, а восени, як завжди,  всіх академістів чекатимуть у їх улюблених клубах! 

Парад золотих пар у 2014 році

Прочитано 2576 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео