Порядок призначення субсидій на наступний період

  • Понеділок, трав. 23 2016
  • Автор 

Для домогосподарств, у яких строк отримання субсидії закінчився у квітні 2016 року управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради самостійно здійснює розрахунок  субсидії на наступний  період без додаткового звернення громадян.

Для цього управління соціального захисту населення міської ради збирає необхідну інформацію, зокрема про доходи усіх членів домогосподарства за 2015 рік і протягом десяти днів після отримання зазначеної інформації приймається рішення про призначення (непризначення) субсидії на неопалювальний період.

Доставку громадянам повідомлень про призначення субсидії на наступний термін буде забезпечено Українським державним підприємством поштового зв’язку “Укрпошта”. 

Звертаємо увагу громадян, які є отримувачами житлових субсидій! 

У разі, якщо  будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб (осіб, які фактично проживають)  здійснив купівлю  товарів  або оплатив послуги на суму більше 50 тис. грн. або у домогосподарствах відбулися:

  • зміни у складі зареєстрованих (фактично проживаючих) у житловому приміщенні  (будинку)  осіб;
  • зміни  соціального статусу будь-кого з членів домогосподарства;
  • зміни у переліку  отримуваних житлово-комунальних  послуг,   умов їх надання, виконавців житлово-комунальних  послуг 

ви повинні  повідомити про це управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради. 

Інформацію можна подати до «єдиної приймальні громадян» за адресою м. Біла Церква, пров. Ковальський, 14. Графік роботи: понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця з 8.30 год. до 17.00 год. середа  з 8.30 до 19.00 год.

Або до приймально-консультаційних пунктів, розташованих в ЖЕКах міста. Графік роботи: понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця з 8.00 год. до 17.00 год. середа з 8.00 год. до 18.00 год.

Управління соцзахисту БМР

Прочитано 4893 раз
Опубліковано в Громада
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео