Центральну бібліотеку міста можуть закрити

  • Понеділок, січ. 11 2016
  • Автор 

Шановні білоцерківці, дорогі читачі! Маємо усну інформацію про те, що Центральну міську бібліотеку міська влада збирається виселити з приміщення (вул. Торгова площа, 4/27), у якому вона розташовується 50 років (з 1966 року). А взагалі бібліотеці 95 років, вона працювала, навіть, під час нацистської окупації.

Сьогодні бібліотека - це потужний інформаційний, освітній, культурний і дозвіллєвий заклад. Щороку обслуговує понад 12 тисяч читачів різних категорій усього міста, фонд бібліотеки становить 50 тисяч примірників книг. У приміщенні бібліотеки працюють клуби: ветеранів війни та праці "Землянка" (з 1985 року), любителів книги "Фортуна" (з 1999 року), онкохворих жінок "Вікторія" (з 2000 року), людей поважного віку "Водограй" (з 2012 року), проводяться міські патріотичні конкурси, зустрічі для учнів і студентів. У бібіліотеці працює волонтерський пункт прийому допомоги для воїнів АТО.
Інші бібліотеки міста не мають можливості розмістити фонд Центральної бібліотеки. Взагалі, Центральна бібліотека - це візитівка міста. 
Чекаємо, дорогі білоцерківці, на вашу підтримку! Тому просимо допомогти відстояти існування Центральної бібліотеки, звернувшись до міської влади за адресою: 09117, вул. Ярослава Мудрого,15 факс 39-21-59 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Це повідомлення з'явилося в соцмережах 11 січня на сторінці Тетяни Качанової. Міський голова Геннадій Дикий на прес-конференції вирішив заспокоїти громадськість такими словами: "З працівниками бібліотеки була розмова, але питання ще не вирішено. І чому відразу закривати, можливо спільна робота бібліотеки на адміністративного центру. Зрозумійте, місту треба створити такий центр, щоб мешканцям було де отримати нові водійські права, оформити прописку, право власності тощо. На ремонт ресторану готелю "Рось" в самі стилі терміни піде 8 місяців, а ми вже з 30 квітня маємо відкрити такий центр. Водночас центральна влада на міські бюджети переклала фінансування бібліотек, музичних шкіл і ми виділили на них кошти: бібліотекам - 10 млн грн, школам - 24 млн. грн. Але ми маємо і проаналізувати, чи можемо всіх їх утримувати. нехай громада визначиться, чи нам треба всі бібліотеки, чи ремонт доріг чи ще щось".

Прочитано 2367 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео