Порядок отримання безоплатної путівки на санаторно-курортне лікування

  • Понеділок, груд. 28 2015
  • Автор 

Відповідно до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, громадяни, віднесені до категорії 1, та діти-інваліди, інвалідність яких пов’язана з аварією на Чорнобильській АЕС, забезпечуються безоплатними путівками на санаторно-курортне лікування.

Згідно з Порядком органі-зації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2013 р. № 261,путівки постраждалим особам та потерпілим дітям видаються за медичними показаннями у порядку черговості в міру надходження путівок. У разі, коли такі особи та діти мають право на санаторно-курортне лікування за двома або більше законами, їм надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них.

Для взяття на облік для забезпечення путівкою у наступному році постраждала особа чи один із батьків потерпілої дитини або особа, яка їх замінює, подає до місцевого органу соціального захисту населення:

– заяву із зазначенням бажаної пори року заїзду;

– видану в установленому МОЗ порядку довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;

– копію посвідчення постраждалої особи разом із відповідними вкладками;

– копію паспорта;

– видану в установленому МОЗ порядку довідку для одержання одним із батьків потерпілої дитини або особою, яка їх замінює, путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о (у разі наявності);

– у разі подання заяви за місцем проживання, відмін-ним від місця реєстрації, особою (крім осіб, які є громадянами України, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції) додатково подається видана місцевим органом за місцем реєстрації довідка про те, що постраждала особа не перебуває на обліку для забезпечення в наступному році санаторно-курортною путівкою.

Путівка, якою постраждала особа чи потерпіла дитина не скористалася в установлений строк заїзду, може бути запропонована іншій постраждалій особі чи потерпілій дитині у порядку черговості подання заяв з узгодженим перенесенням строку заїзду. За постраждалими особами та потерпілими дітьми, які перебували на обліку та не отримали путівки в поточному році, зберігається обліковий номер у черзі для забезпечення санаторно-курортною путівкою на наступний рік за умови поновлення медичних показань до санаторно-курортного лікування.

Більш детальну інформацію можна одержати за тел.: 5-59-62, 5-59-82.

Відділ з питань організації оздоровлення та встановлення статусу особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи міської ради

Прочитано 4292 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео