Що будують на Вокзальній біля колишнього кафе "Оазис"?

  • Середа, груд. 09 2015
  • Автор 

Мешканці будинку за адресою Вокзальна, 22 обурені перекритимм переходом до вокзалу біля їх будинку. Про це детальніше дивіться в сюжеті ПРАВДАТУТІ хоча мешканців можна зрозуміти, проте очевидним є той факт, що громада міста є інертною. Цього року сайт БЦ News повідомляв про рішення 70 сесії Білоцерківської міської ради, яка відбулася 22 січня 2015 року. Цим рішенням дозволялося проводити забудову, хоча тодішній міський голова Василь Савчук просив депутатів зняти це питання з розгляду. 

Зокрема, у новині від 24 січня 2015 року сказано наступне:

«Також депутати проголосували (на відео 45:19 хв) за відведення земельної ділянки ТОВ «Голден Велес» під розміщення торгово-офісного, ресторанно-розважального та готельного комплексу в місті Біла Церква по вулиці Олеся Гончара, 11 (колишній клуб «Оазис»). До слова міський голова Василь Савчук заявив, з цим рішенням не варто поспішати: "Мова йде проземельну ділянку, яка є праворуч від колишнього клубу ""Оазис". В нашої архітектури по цій ділянці немає викопіровки. Там далі йде заїзд до будинків. Є пересторога, що заїзд може бути закритий. Тому була пропозиція відхилити цю пропозицію". На що депутат, який брав найактивнішу участь в розгляді цього питання, Сергій Підпалий запевняв: "Люди зробила повністю проект, є всі висновик архітектури. Ми вивчали це на земельній комісії, на передсесійній комісії, запитань у нас не виникло". Депутат Андрій Король також висловив пропозицію зняти це питання з розгляду, але його не підтримали депутати, в тому числі Людмила Дригало, Валерій Ямковий та депутати "Свободи" (на відео 28:07 хв). Так що якщо тепер прохід на вул. Вокзальна буде перегороджено, знатимемо кому за це дякувати. »

Проте жодної реакції мешканців будинку не було, як власне і білоцерківських активістів. За те рішення, а це чітко видно на відео, голосували представники партії «Свобода», а відстоював його тодішній депутат, член земельної комісії Сергій Підпалий.

Очевидно на знак подяки за таку роботу білоцерківці обрали ще більше свободівців до міської ради та й Сергій Підпалий знову став депутатом і нині нібито претендує очолити земельну комісію міськради. Голосував за це рішення, а це чітко видно на відео, й тато нинішнього міського голови - Анатолій Дикий. Майбутнього мера на той час в сесійному залі не було. 

Прочитано 3061 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео