Які вулиці в Білій Церкві будуть перейменовувати

  • П'ятниця, лип. 03 2015
  • Автор 

З 01 липня 2015 року до 01 вересня 2015 року триватиме громадське обговорення пропозицій по перейменуванню вулиць та інших поіменованих об’єктів міста Біла Церква відповідно до Законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та розпорядження міського головивід 25 червня 2015 року № 104Р.

Робочою групою по підготовці заходів щодо реалізації положень вищезазначених законів України запропонований перелік вулиць та інших поіменованих об’єктів міста Біла Церква, які підлягають перейменуванню та пропозиції з обґрунтуванням нових назв.

Вся необхідна інформація (перелік вулиць, пропозиції, тощо) розміщена на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів за адресою: bc-rada.gov.ua.

Пропозиції, що винесені на громадське обговорення, надавати у відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради, 09100, м. Біла Церква, вул. Гординського, 36, тел.(04563)5-40-65 або на електронну адресу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та в управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, 09117, м. Біла Церква, бульвар 50-річчя Перемоги, 75, тел. (04563) 5-10-45 або на електронну адресу –  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

                                                                    Відділ культури і туризму

                                                                                     Білоцерківської міської ради

Прочитано 4679 раз
Опубліковано в Громада

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео